• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
[url[/url]Да попитам някой има ли наблюдение за
банциг модел бу 801 нищо не намирам.Питам дали е свясна машина защото утре ще ходя да го гледам и може да го капарирам .Човека ми го дава на цената за скраб но тежал по табела 950 килограма това вероятно е с мотор но сега няма и пак са си 900 дава ми го за 400 лева.
Последна промяна от mavryt4o_old(стар) на чет ное 27, 2014 11:02 pm, променено общо 4 пъти.
bulhomes2 - майстор
Е от тоя си вземи мотор - http://olx.bg/predpaziteli-kontaktori-r ... -i27389293
5,5 кв 1500 оборота за 80 лв ти е страхотия. На моя само за смяна на лагерите отидоха към 100 лв. Май имам като тоя банциг, ама до утре не мога да ти кажа дали е баш такъв. Не те знам от къде си - утре мога да превозя мотора по оста Монтана-Троян.
mavryt4o - майстор
bulhomes2 написа:
Е от тоя си вземи мотор - http://olx.bg/predpaziteli-kontaktori-r ... -i27389293
5,5 кв 1500 оборота за 80 лв ти е страхотия. На моя само за смяна на лагерите отидоха към 100 лв. Май имам като тоя банциг, ама до утре не мога да ти кажа дали е баш такъв. Не те знам от къде си - утре мога да превозя мотора по оста Монтана-Троян.
за мотора после ще мисля имам малък чугунен банциг с трифазен 2,2 него мисля да продам или бартеросам нещо за голям мотор но сега е на дневен ред банцига после ще ходя да го гледам и наснимам.За лагерите на мотора ли са 100 лева защото тоя банциг бая стоял на открито и трудно движели колелата сигорно и неговите лагери няма да са евтини.
bulhomes2 - майстор
60 лв бяха двата лагера (хубави) на мотора, другите 40 лв - за смяната и профилактика във фирма за електромотори. Имаше и евтини по 15-16 лв, но не щях от тях.
mavryt4o - майстор
Вече е капариран ще пробвам да си го прекарам на части така и така ще му се прави тази зима ревизия да помагате еи!Вече е купен и ще допълня темата в реставрирането му.

Прикачен файл

27112014845.jpg
bulhomes2 - майстор
Честито! И аз мислех да разглабям моя, но ме посъветваха да не го правя, че ще го разцентровам. Но ако наистина при теб не се движат колелетата и винтовете леко - така или иначе ще го разглабяш.
mavryt4o - майстор
bulhomes2 написа:
Честито! И аз мислех да разглабям моя, но ме посъветваха да не го правя, че ще го разцентровам. Но ако наистина при теб не се движат колелетата и винтовете леко - така или иначе ще го разглабяш.
движат се но е много тежък....няма как да го натоваря и вкарам в работилницата цял
bulhomes2 - майстор
Аз го товарих с мотокар. На ремарке за кола. Питай ме как съм карал 50 км на първа и втора... Свалянето с тръби и една сурия народ. Ама с ремаркето става, щото като му вирна предницата и банцига си слиза спокойно на земята. Ако бях отишъл с буса сигурно и аз щях да го разглабям, че мотокар не може да влезе дето е сега. Ти през вратата ли не можеш да го вкараш цял?
ZEDYCUS - майстор
Честито за придобивката!
Горкото БМВ зор ще види и на части да е банцига. :-D
mavryt4o - майстор
bulhomes2 написа:
Аз го товарих с мотокар. На ремарке за кола. Питай ме как съм карал 50 км на първа и втора... Свалянето с тръби и една сурия народ. Ама с ремаркето става, щото като му вирна предницата и банцига си слиза спокойно на земята. Ако бях отишъл с буса сигурно и аз щях да го разглабям, че мотокар не може да влезе дето е сега. Ти през вратата ли не можеш да го вкараш цял?
ами могат да ми го качат от човека на ремарке ще си го закарам пред нас 5 километра но от пътната врата до работилницата са 20 метра трябва да бутам на рака колата не влиза по нанадолнище е ама си е 900 кила от там тря се сваля пред работилницата да се вкарва полегнал щото прав не влиза през вратата и още 5-6 метра на рака си е убийство
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "питане на банциг бу 801 вече закупен реставриране" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: