• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
lov - майстор
Тя идеята не е моя и се ползва повсеместно защото ние викаме че има стандарт за нещо си а на практика всеки произвежда консумативи с размери според небходимоста. Аз съм намирал видирани дискове които вървят в комплек с такива преходни гривни. На други дъм правил че дори имам едно малко видирано дискче на което просто сложих една гривничка от дебел меден проводиник. След притягането медта така добре се запресова че си стои все едно е фабрична вложката.
Иначе да не те плаши че притискащата повърност може да намалее. За такава слаба машинка не е никакъв проблем. То двигателчето ще спре преди да превърти.
cvetankirilov - специалист
Прикачен файл:
DSCI3608.JPG
DSCI3608.JPG (66.47 KиБ) Видяна 1632 пъти
подариха ми едно дискче, та се питам дали не е фреуд, не се разчита което е било написано с боя, та затова ми стана интересно. Единствено това, което се чете е буквите, които са като гравирани на метала и размера на диска. пише POZZO SPA made in italy- 210x2,4x30 mm. Иначе беше в много лошо състояние откъм рязане, но след заточването, извади просто перфектен ряз. За първи път на моята машина мога директно след рязането с диск да лепя детайлите без друга обработка.
EDI - майстор
ФРУД имат червени дискове с такава форма на зъба, май го водят антикикбек, та май си имаш добра придобивка.
nikolson - майстор
Една група. Цък. Само че Поцото правят други неща. Та...ударил си кьоравото. :-D
lov - майстор
http://www.lidl.de/de/parkside-kreissae ... so_clicked

То малко за другата тема ама нали се обсъждат дисковете.
Дано имаме късмета да но огреят с пълния набор от дискове за различните материали.
mitko64 - майстор
Mай няма да но огрее, няма упътване на български http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... %A4geblatt . Румънците ги пускаха май. Имам четри от тях, от предишна промоция и този на циркуляра, но съм харесал модела fwf40
nikolson - майстор
Прикачен файл:
j1.PNG
все жени, ама на него, освен другото, първата му е подарък :-D :-D
Прикачен файл:
j2.PNG
j2.PNG (157.25 KиБ) Видяна 1568 пъти
Прикачен файл:
j2.PNG
j2.PNG (157.25 KиБ) Видяна 1568 пъти
Имам руски ръчен циркуляр 1,1. Вътрешен отвор на шайбата е 32 мм.
КАК ДА Я ИЗВАДЯ ОТ ОСТА ?
Налага се да я престържа заради липса на руски дискове.
lov - майстор
Със скоба за лагери :)
  • 1
  • 2

Тема "Въпроси за диск за циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: