Всичко за дърводелството
Leon - специалист
crez написа:
.....,но и тук е разковничето, в тоталитаризма се раждат политици и революции, а това движи света напред. .....
Толкова напред, че освен Куба и северна Корея други останаха ли?

Дори великият и неповторим сесесере го няма!

:wink:
profesionalist_wood - майстор
Ама е факт че всички тайно учат усилено английски за TOEFL и IELTS и си подават документи за зелена карта. :-D Постигнали са го защото имат умни хора(има и тъпи).....айде да не говорим че мода се схвана да ни чака :lol: Пожелавам ти с добро да отидеш и да видиш как стоят нещата там :wink: Там има място за всеки. Имат силен управленски апарат,че как иначе се управляват 300 милиона жители? Ние сме 6 милиона и не можем да се управляваме помежду си....
А и да добавя нещо на запад няма бедни дърводелци,вижте по картинките във гугъл че работят с ръчни рендета за по 2000 долара
Последна промяна от profesionalist_wood на пон фев 02, 2015 9:28 pm, променено общо 1 път.
Lisko - майстор
Видиите просто не са донавити или конусовидната им глава няма как да влезе в планката ?
(много редовна грешка - планки с цилиндрични отвори се завиват с конусовидни видиЙ ;-)
-Тони- - специалист
Тази маса и столове няма как да се направят за цена от 625лв. по поръчка без тези дефекти. Тази цената може да се докара или при голям обем (брой поръчки), или за сметка на материали и изработка.
Lisko - майстор
Ем тя нали била примоционална
caribi - специалист
И коя е фирмичката? За да не изгорят и други :evil:
profesionalist_wood - майстор
Не купувайте боклуците на СОМО на околовръстното в София! След месец почват да се разпадат!
-Тони- - специалист
При "промоция" в белите страни се очакват поне няколкостотин продажби от артикул. Така цеховете с по малко работа запълват производството. Тук далеч не е така. Ако са продали 5бр. от тези маси....... е трябвало да вдигнат качеството:)
profesionalist_wood - майстор
Да не говорим че монтажниците сглобяват през пръсти мебелите по домовете,кое без винт,кое без лепило.....На мен са ми сложили изхвърлящите панти на долната страна на гардероба без винтове а с лепило!
lov - майстор
Не говорим за никакво серийно производство, а за поръчково изпълнение по предоставена мостра. То ако беше в магазин аз нямаше да я купя. Иначе кат стана въпрос сега се сетих че 3 санта и горница във височината за тях също не е от значение въпреки че всички размери са уточнени предварително. Това за промоцията те си го измислиха в последствие докато плащах капарото.
А иначе у нас на всякъде вече висят табелите за уж някакви промоции и на всички им е ясно че цената първо е надута и после сваляме уж....

А относно определянето на цената и как не можело без дефекти. Е аз не си поръчвам стока с дефекти. Влизам гледам питам колко ще ми струва в този вид и със същото качество и плащам без да се пазаря. Те ми правят сметката не аз.
Че по тая логика можеше и снимка можеше само да ми пратят. И аз ли да процедирам така, гаранция за извършен ремонт е докато излезна от вратата.

Относно фирмата ще се въздържа да я назова. Който на зор като гледа моделите ще се сети или поне ще знае за заблудите и тънките номера.

Тема "Дърводелски Абсурди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: