• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 176
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
:-D Пазя боята за менгеметата, не я разхищавам. :razz:
Някой ден може да се заиграя и да направя още 4 зелени. :weedman:
griffin - майстор
Екстра са станали ама язък че чисто ново нещо е изисквало толко играчка за да може да се ползва, явно и от тоя сайт не мой се поръчва на доверие
nikolson - майстор
Те на всичко отгоре им вдигнаха цената с пет лири и не си заслужава вече. Бяха 25 за четири и си струваше, даже и с доработка. Тези са с тръба, а пък от Рутландс можеш да им разпробие човек вертикален отвор и да се застопоряват на плота. Повечето такива гъдели ги поръчват от тук и още едно място. Навивах се за такова, но с доставката и ДДС не излиза сметката.
Сега съм се загледал в това, изглежда ми лесно и евтино. Явно ще им крадна патента.
EDI - майстор
Вземайте си тръбните, бетон са.Вече 2-3 години ползвам 4 броя, затягат всичко, тръбата няма мърдане, колкото и да натягаш.Лепило съм 35 мм дъб, дъската на дъга, прибира перфектно.В СЕРВИНА идват 27 лева.
nikolson - майстор
Той Иван както ги е направил, сигурно са му седнали и по-евтино, и е станало екстра. Аз на стяги кандисах, сега ме блазнят по-експериментални като тия на Веритас от линка. Имам едни парчета рапидна стомана, та да ги оползотворя.
ZEDYCUS - майстор
Еди, общо ми легнаха на 110лв за четирите барабар с поцинковането и кутията, фрезата беше без пари. За тея от Сервина трябва да се вземе и тръба.

Николсон рапидна стомана да я пробиеш и .нарежеш резба, ще е трудно без разкаляване. Вземи си калибровано фи 25 или 30мм СТ45, няма нужда от разкаляване или каляване. Иначе на веритас е много идейна тая стяга, хареса ми. :partyman:
nikolson - майстор
Още ми е само идея, в процес на мислено побългаряване. Да ползвам рапидката (ø не знам колко, около 15мм), вместо резба, да се запресова средната част.
Фитилчо - майстор
Утре ще се видя със стругар, май ще пусна да се правят едни веритаски....

Според мен е хубаво да са по дълги, за да станат по дълбоки стегите и да хващат по високи детайли :razz:
griffin - майстор
чертилки за дърво :)

Прикачен файл

DSCN1760.JPG
ZEDYCUS - майстор
Голям комплект си направил, да не ги видим в продавалника :razz:
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: