• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 176
Всичко за дърводелството
nikolson - майстор
Той щрайха е добър, ама като не разбирате френски, не се хвърляйте. :axe: (цената не е за него, а за комплект ножове :lol: )
Фитилчо - майстор
:-D :-D :-D


Абе мислех си аз, че няма как Тритон да е с такава цена ... ама :lol:
nikolson - майстор
Сещам се преди време някой беше споделил, че си е купил акумулаторен перфоратор Хитачи от ИБей, щото бил на изгодна цена. Като го получил, оказало се, че е само тялото, без батерии, зарядно и др. То си пишело, ама човекът видял сто и петдесет лири, на картинката било със всичко и той разбрал-не разбрал. Мислел, че щото е с Ni-Mh батерии (тъкмо бяха излезли лит-йонните), рекъл "ха, 24 волта, сега ударих кьоравото". Не знам нататък какво стана.
lavka86 - специалист
Така е като не знаем французки.
Благодаря за инфото. :partyman: =D>
profesionalist_wood - майстор
Ех как ще изгърмя с парите олеле :-D 250 кинта за виброшлайф,абрихт 400 лв,златен варак 200 кинта и СОТ инсталация 800 кинта....мама му стара все не ми стигат пари
Вадим Владимиров - специалист
Малко и аз да се намеся.
Купих го преди седмица
Изображение
И днес го сефтосах. Бичи здраво, но ще има update. Мисля да му сложа по-дълга с 4-5 см шина за да реже по-големите греди на 45градуса и ще му сменя веригата със shtill. Поръчал съм и линеал към него.
Някакви впечатления от колеги работили с такъв?
Фитилчо - майстор
колко струва това удоволствие?
lavka86 - специалист
Благодаря на фирма "Томика", изпратиха хубавеца. Пробите ще са днес, а истинската работа, като се постопли малко.
Следващото бижу трябва да е щрайх. :partyman: :drinkers:
Вадим Владимиров - специалист
Фитилчо написа:
колко струва това удоволствие?
560 лв. без линеала.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: