Всичко за дърводелството
sspoko - специалист
Здравейте, колеги имам следното питане / надявам се администраторите да не го вземат за скрита обява или реклама наистина не това е целта/ интересувам се каква е продажната цена мога да търся на стари дъбови греди масивни около стоте години?
шоп - майстор
Според мен опитай с обява е ОЛХ със снимки на цена 5 пъти по-висока от кубик дъбови метровици за отопление. Т.е. около 350 -400 лв м2

Аз лично не бих дал и 30 лв за м2, защото не ми трябват и знам колко трудно се режат с моторен трион, но може да има хоря, които "плачат" за такива греди.

Поздрави и услех.
mavryt4o - майстор
цената може да варира мноооооого според качеството може и да не струват нищо може и да са брзценни(но само за теб)
EDI - майстор
Цената много зависи и от дължината на гредите и от другите размери.Едно е 4 метрова греда, друго е 7-8 метрова.Освен това, такова нещо се продава на парче.А както казва ШОП, зависи и от качеството.Ако попаднеш на наистина търсещ купувач, можеш да вземеш цена 150-300 лева на греда, че и нагоре, иначе може и нищо да не вземеш.Та условностите са много и според мен не може да се каже, че има някакви принципни граници.
ivouz - специалист
И ако беше сложил някви снимки ,по лесно ( според мен)щяха да се оценят!
Фитилчо - майстор
На мен ми подариха наскоро 2 греди СЕДЕМ метрови, така, че всичко зависи както казаха
Не може да се каже...

Едно нещо струва толкова, колкото някой е готов да плати за него !

Тема "Стари дъбови греди ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: