• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
ohdan - специалист
Здравейте, :? дълго не се решавах да пускам тема понеже видях че такава е разисквана вече, но все -пак доста отдавна . Та мисля че ще ме разберат модераторите. Проблемът ми е че не намирам тука (Пловдив) по магазините такъв а също и в интернет магазините. В момента съм зависим много от дрелката с която си служа ежедневно и за това опирам до форума. Моля ако някой от колегите се е сблъсквал с този проблем и е намерил решение, да сподели . Дрелката ми е вярна вече 16 години като съм сменял само четки до сега. Да има и сервизи но , не ми се мъкне насам-натам. Благодаря!

Прикачен файл

DSCN0703.jpg

Прикачен файл

DSCN0702.jpg
MrMurdjo - майстор
Дай поне модела на дрелката, че да може някой евентуално да даде мнение.
ohdan - специалист
MrMurdjo написа:
Дай поне модела на дрелката, че да може някой евентуално да даде мнение.
Извинявам се модел BUR 102E
seeker - специалист
Между другото имам същия модел дрелка. Ако ти е отказал ключа, имаш вариант да го отвориш много внимателно и да почистиш клемите вътре в него.
ohdan - специалист
seeker написа:
Между другото имам същия модел дрелка. Ако ти е отказал ключа, имаш вариант да го отвориш много внимателно и да почистиш клемите вътре в него.
Благодаря, във вики нямат такива :? За отварянето , точно това опитах, но ](*,)
Kumay - майстор
Няма да намериш никъде!
От години ни ги внасят - холандски са.
Евентуално китайски заместител, но не съм виждал такива...
MrMurdjo - майстор
Питай ей този човек. От много години продава и ремонтира Спарки
http://bib-sparky.com/shop/index.php?cPath=47_49
Телефоните са най-долу на страницата.
Актуалният човек е мъж, нищо че името на фирмата е на жена :) Не помня кой от двата телефона беше неговият, но най-вероятно е този на сервиза.
seeker - специалист
http://www.mikimak.com/?function=detail&id=5491
Ето го въпросния бутон, но цената...
  • 1
  • 2

Тема "Бормашина Sparky - проблем с намирането на ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: