Всичко за дърводелството
valyodalgia - напреднал
Здравейте, търся някой да ми изработи долният детайл. Става въпрос за град София. Трябват ми няколко такива детайла цената ще определи колко. Материал дъб. Мога да предоставя мостра по която да се изработи. За предложения и цени на тел 0887 36 65 65 и емайл valio_pike@abv.bg
При липсата на материал мога да предоставя същият детайл, но с ширина 70мм който да бъде преработен срещу съответното заплащане.
Много мъки хвърлих да открия този размер но така и не намерих. Това е нестандартен паркет - паркетина модел 1939година.
Предварително благодаря на отзовалите се.
Изображение
mavryt4o - майстор
[quote="valyodalgia"]Здравейте, търся някой да ми изработи долният детайл. Става въпрос за град София. Трябват ми няколко такива детайла цената ще определи колко. Материал дъб. Мога да предоставя мостра по която да се изработи. За предложения и цени на тел 0887 36 65 65 и емайл valio_pike@abv.bg
При липсата на материал мога да предоставя същият детайл, но с ширина 70мм който да бъде преработен срещу съответното заплащане.
Много мъки хвърлих да открия този размер но така и не намерих. Това е нестандартен паркет - паркетина модел 1939година.
Предварително благодаря на отзовалите се.
Изображение[/quote
ако са малко бройки ще свършим работа пак ще черпиш 2-3 бири за спорта :partyman:
valyodalgia - напреднал
mavryt4o написа:
ако са малко бройки ще свършим работа пак ще черпиш 2-3 бири за спорта :partyman:
Благодаря ти за предложението писал съм ти на лични. Почерпката е осигурена.
valyodalgia - напреднал
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на колегата mavryt4o направи ми детайлите перфектно! :prayer:
mavryt4o - майстор
Не трябваше да даваш бира предварително обърках размера, нов правих някак си но важното е крайния резултат и аз получих удовлетворение от работата и ти си доволен малко солено ти излезе но кефа цена няма и всички са доволни.

Тема "Помощ за изработване на детайл" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: