Всичко за дърводелството
Sharkolia - специалист
bou81 написа:
Пламене кантиращата машина за колко я взе и от къде,защото и аз съм запален дърводелец не само ипостоянно следя форума но за първи път пиша
Ти пък къде видя кантираща машина :?: :? ? Кантираща машина е тва http://bg.bulmashini.com/%D0%BA%D0%B0%D ... g40400.jpg ,а това което колега ни е показъл е супер скъп пистолет за топъл въздух. :-D
plamen6311 - напреднал
колега всъщност си прав, но ефекта от кантиране на този пистолет не е много по лош от тази машината която си показал на линка, а при криволинейно кантиране е перфектна, за разлика от машината от снимката. И все пак е вярно, че този пистолет за горещ въздух си е занаятчийска кантираща машина.
Sharkolia - специалист
Предполагам върши работа в дом условия ала тя и ютията върши пък и е по-евтина :-D
Иначе за овали си има друг вид кантираща машина , с едно колелце отгоре на плота :-D
=D> =D> =D> :? Търся подходящи думи за да изкажа възхищението си .....и не намерих Остави ме без думи бе момче !!!
росен - напреднал
колега от каде взе шаблона за диблите
vesel - специалист
В бриколаж го има приспособлението за диблите.

Не беше нужно да цитираш целият пост заедно с картинките.
prascho - майстор
Извинявам се, но не виждам снимките на автора. Може ли да се видят някъде или са безвъзвратно изтрити?
npelov - специалист
оф това със снимките е лоша работа. Тук-там във форума виждам неработещи снимки. Да взема да направя една галерия да качвате снимки на воля? А автора да ми пише - ще му направя акаунт в мойта галерия да си качи снимките, че ме заинтригува. Иска се немалко мерак да си направиш цяла секция.
borkata3000 - специалист
npelov написа:
оф това със снимките е лоша работа. Тук-там във форума виждам неработещи снимки. Да взема да направя една галерия да качвате снимки на воля? А автора да ми пише - ще му направя акаунт в мойта галерия да си качи снимките, че ме заинтригува. Иска се немалко мерак да си направиш цяла секция.

И да си повярваш, че можеш.

Тема "Пълно ревю на една секция" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: