Всичко за дърводелството
plamen6311 - напреднал
Май този път успях да я компресирам и да я пратя тази снимка. Това съм гто правил за малкия за играчка.

Прикачен файл

Изображ.140.jpg
Изображ.140.jpg (112.82 KиБ) Видяна 10242 пъти
UNIOR - модератор
Е това е "Раховец" калсика в жанра :-D, много добле си я пипнал .
малко в страни от темата ама, я кажи от къде си набави работната маса "Волфкрафт", че от бая време се оглеждам за нея :)
plamen6311 - напреднал
Купих си я зимата от Бриколаж в Люлин в София, но ги има още мисля по около 120 лв. незаменим помощник ми е при кантирането и правенето на отвори за дибли и минификсове.

Прикачен файл

Изображ.029.jpg
Изображ.029.jpg (85.96 KиБ) Видяна 10211 пъти
plamen6311 - напреднал
ето още

Прикачен файл

Изображ.157.jpg
Изображ.157.jpg (114.13 KиБ) Видяна 10209 пъти
bou81 - специалист
Пламене кантиращата машина за колко я взе и от къде,защото и аз съм запален дърводелец не само ипостоянно следя форума но за първи път пиша
plamen6311 - напреднал
Купих я от магазина на фирма "Тека" в София преди година. Сега я гледах наскоро пак я имаше и струваше около 520 лв. Всъщност не съм ги виждал да се продават на други магазини защото фирма "Тека" е официалния представител на машините Вирутекс.
asenlynch - специалист
Борка, колко ти струва ПДЧ-то и разкрояването му?
Благодаря предварително!
malka_mitka - напреднал
Супер перфекно изпълнение!!!!!!!!И проеката е много оргинален аз имам едно въпросче как ги проби дупките за охлювите за зглобките :))
maroka - специалист
malka_mitka написа:
Супер перфекно изпълнение!!!!!!!!И проеката е много оргинален аз имам едно въпросче как ги проби дупките за охлювите за зглобките :))
С фрезер Ф 15 мм и дрелка/винтоверт :)
wenciautoklima - специалист
Прикачен файл:
DSCF0325.jpg
Ето в какво се превърна един изсъхнал орех.

Тема "Пълно ревю на една секция" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: