Всички имаме коли, нали ?
гост
Здравейте. Карам от скоро Опел Вектра 1995 година
отличен е,обаче искам да си го подобря

1) воланът няма сервоуправление, възможно ли е да се направи по някакъв начин, добавя ли се нещо или... има ли шанс

2) искам да си сменя скоростният лост. може ли някой да каже нещо по въпроса - цени,марки...

3) искам да махна касетофона и да сложа цд. чувал съм,че могат да се намерят между 50 и 500лв, но не знам за втора ръка ли става въпрос и т.н. някой да може да ми помогне с инфо?

4) форумът нов ли, че има толкова малко теми?
velsi - Почетен майстор
Ако си намериш серво от "Вектра" с фабрично такова (примерно от някоя автоморга) мисля ще можеш да го приспособиш. Все пак ще ти се наложи да смениш доста неща и ме съмнява, че си заслужава изобщо. За скоростния лост нямам идеи. Ново CD Sony примерно можеш да си купиш за по-малко от 200 лева вече. Форума не е нов, нова е темата "за автомобила". Сигурно затова темите ти се струват малко.
Zender - помощник
За хидравликата на волана забрави.....лоста от 10 - 300 лв. за музиката има MP3 нови по 150 лв! :razz:
Duke_BG - специалист
Няма невъзможни неща, но въпросът е за какви пари говорим ако ти е такъв проблем липсата на хидравлика по-евтино ще ти излезе да си смениш колата.
а за скоростния лост какво точно искаш да смениш ? топката или целия лост ?
Всичко е пари брат, хедравликата лесно се сменя, но трябва да си намериш хидравлична рейка- 200лв. серво помпа 300лв. и добър майстор.
Това са цени на втора употреба, но за вектра не си заслужава.

Тема "Няколко въпроса за модифициране на автомобила" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: