Всички имаме коли, нали ?
emil_v r - майстор
кобра 7080 , или сеивър 255 , на около 90лв са.
Последна промяна от emil_v r на съб окт 07, 2006 10:44 am, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Едва ли правят нещо различно. Навремето карах един бус, който имаше руски антирадар. Засичаше си перфектно, макар че външно неприличаше на нищо.
emil_v r - майстор
здр. знам ли . Аз бавно карам , но от техн. гл . точка ми се ще да си купя .Досега кат стояха на 10,5 гига херца , но сега ще бегат на 25гига ,на 15гига и с едни лазери ще мерят, но лазерите са скапани :razz: .За мен мн. интересна технологично търговска воина ,на пътя. :razz:
velsi - Почетен майстор
На мене ми е интересно друго. Гледам доста хора си качат компактдискове да висят по предното стъкло. Щото уж отразявали вълните на радара, За мене това е пълна глупост. Обаче гледам, че това придоби масов характер та се питам: дали има някаква истина?
emil_v r - майстор
Дивотия,по точно. Така на времето ползваха едни дискове (магнитни) за антени,кат африканец а бутилка от кока кола. Аз съм маниак по антени и след 15год. установих че от Маркони дет ги е измислил и описал математически ,и мен и подобните на мен разликата е колкото м/у човек и животно. Отразява верно ако е диск на Азис :-D Тия са Доплерови радари и колкот по отразяваш по зле.
Стефан - майстор
И аз отвреме на време ползвам, когато съм на дълъг път. Започва да се обажда от около 5 км преди куките. Но само ако са постоянно включени. Опасно е, когато са скрити в храстите като "партизани", и дебнат за плячка със засичане. Когато трафика е слаб, по-добре не карайте бързо и не превишавайте скоростта. Или изчакайте някой "бабаит" с едноцифрени номера, и се лепнете за него.

И още нещо. Сега с новия закон ще станат още по-нахални, щом ще се плаща на пътя. За парлама ще отчитат по някой фиш, а останалата тлъста плячка - в джоба. Като цяло регистрираните нарушения ще спаднат, и ще се отчита "Ефективността" от новия закон
Гост
Да се оплача ,купих си радардетектор ,обаче днес изобщо не мерят скоростта .На връщане от село видях така мечтаната патрулка , но катаджията изгледа с такава апатия и презрение моята бедна кола ,че изгубих всеква надежда за пробване на детектора. На 10,5-х банда писка на всека бензиностанция заради датчиците по вратите им ,ако съм кат. точно там ще ловя тия с детекторите :-D кобрата не може да различи истинския радар от датчика на бензиностанцията. :o
Стефан - майстор
Колеги, звука, издаван от детектора при преминаване покрай бензиностанции, клетки на GSMи, разминаване с автомобили с такива детектори, е различен от звуците, издавани от радарите на КАТ. Въпрос на време е да започнете да ги различавате. Но това не винаги помага. Изхитриха се гадовете, и вече засичат моментално. Но докато детектора Ви издава звук, и Вие влезете в нормалната разрешена скорост, не сте засечени. Засичането става в момента, когато детектора спре да издава звук. Запомнете го!!!

Тема "Даите съвет за радрдетектор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: