• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
ralev - специалист
Дали не би могла да се открие по застраховка, от базата данни за ГО да се открие тел. на сключилия застраховката. Или да я обявиш за открадната.
hidrazin - майстор
ralev написа:
Дали не би могла да се открие по застраховка, от базата данни за ГО да се открие тел. на сключилия застраховката. Или да я обявиш за открадната.
Това с обявяването за открадната - в никакъв случай!!! По-горе съм писал. Защо не четете?
Първото може и да стане. Проблема е че в момента няма и валидна застраховка. То и от 2010-та насам застраховки са и правени от дъжд на вятър. Последно е била застрахована в:
Прикачен файл:
КОЛЬО.jpg
Да върви да търси в ЛЕВИНС.
:partyman:
colyo - специалист
Колега Хидразин, огромни благодарности. Помолих един приятел застраховател да провери из техните системи и ми отговори, че не можело да ми даде такава информация. Пък то май можело. Така по номера на полицата би трябвало да стигна до човека, само се кръстя да не е минала в нечии други ръце през това време.
hidrazin - майстор
:? Кое не може? Това дали дадена кола има валидна гражданска е общодостъпна информация.
:partyman:
colyo - специалист
....да провери на кое име издадена полицата.
Duke_BG - специалист
колега,
твоя познат как е продал колата ?
ако я е продал с договор пред нотариус - взимаш договора и пълномощното и отиваш и я отписваш.

и защо плащаш глоби след като имаш пълномощно ??
щом твоя познат се е оакал да ги плаща той
zemo - напреднал
colyo написа:
....да провери на кое име издадена полицата.
полицата е на името на собственика по талон.
moimoimoi - майстор
най вероятно е на вноски
в този случай от компанията искат телефон за връзка за да ти пратят смс че ти наближава датата за вноска
ако можеш намери връзки в застрахователната компания за информация за телефона

незнам базата дани на SDI дето предлагат застраховки почти на всички застрахователни компании дали няма да могат да ти дадът тази информация за телефона


аз като отида за вноска или за нова застраховка винаги ме питат дали телефона който им излиза в системата им е същия.

може да отидеш в някой офис на SDI и да им кажешномера на колата и че не получаваш смс за предстояща вноска и да сравните дали твоя телефон съвпада с този в тяхната система!!!! :idea:
puh4 - специалист
Ако разбереш къде е колата направо щипката за тавана и у коша.
Hoвoceлckи - майстор
Тя темичката стара. Пък и Кольо, като че ли не се навърта много насам ... А е интересно какво е станало :?
  • 1
  • 2

Тема "Издирване на автомобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: