• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 148
Всички имаме коли, нали ?

Обухте ли вече зимните гуми ?

58%
да
153
42%
не
110

Общо гласове: 263

ditronix - специалист
DundyTheCroc написа:
Ами за този чеп, че имам много сериозна отстъпка там, но важи само при плащане в брой в комплект с мен, личната ми карта и клубната ми карта.
И колко е тази отстъпка? Дай пример, че да позавиждаме малко :roll: Да сравним с цените на другите. Щото те и ПРИМЕКС направиха голяма промоция, ама се оказа че гуменките били старички.
zemo - напреднал
Във вторник си купих гуми 185/65/15 фулда монтеро 3, с фирмената отстъпка цената беше с 38 лева на долу.
SEV - специалист
Chefo77 написа:

А всъщност, дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре :) Дори и на мокро и 3 градуса.
Я пак :)
ESPACE - майстор
SEV написа:
Chefo77 написа:

А всъщност, дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре :) Дори и на мокро и 3 градуса.
Я пак :)
Потвърждавам!
Chefo77 - майстор
SEV написа:
Chefo77 написа:

А всъщност, дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре :) Дори и на мокро и 3 градуса.
Я пак :)
Повтарям: Дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре. Дори и на мокро и на 3 градуса.
thinkpad - майстор
Chefo77 написа:
Повтарям: Дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре. Дори и на мокро и на 3 градуса.
В крайна сметка - по-добре е да се кара с летни гуми! Целогодишно! :-D
timo1 - специалист
Човек сам какво ще си направи,1ооо други немогат :partyman:
Chefo77 - майстор
thinkpad написа:
Chefo77 написа:
Повтарям: Дори и под 7 градуса, ако няма сняг или лед, летните се държат по-добре. Дори и на мокро и на 3 градуса.
В крайна сметка - по-добре е да се кара с летни гуми! Целогодишно! :-D
Твърдял ли съм го някога някъде?

Тимо, преведи моля :)
timo1 - специалист
Chefo77 написа:

Тимо, преведи моля :)
Всеки да си кара както намери за добре,аз карам само зимни....шумни били,за мен са си екстра :partyman:
ESPACE - майстор
timo1 написа:
Chefo77 написа:

Тимо, преведи моля :)
Всеки да си кара както намери за добре,аз карам само зимни....шумни били,за мен са си екстра :partyman:
Голяма грешка е със зимни гуми на мокро да се опитваш да спреш така както този пред теб с летни. Нямаш шанс! Спазвай по-голяма дистанция!
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 148

Тема "Сложихте ли вече Зимните гуми ??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: