Всички имаме коли, нали ?
nikolovvd - майстор
До колкото си спомням в 10-ката на най-качествените автомобили ІІ-ра ръка има поне един Форд и нито един мерцедес или BMW!
http://fakti.bg/avto/73000-nov-spisak-s ... =firstpage
http://www.hid.bg/news/mazh-potroshi-bm ... na-protest
stancho123 - специалист
Тези класации са много нагласени принципно.Имам познат в официален сервиз и ми говори как един от най-безпроблемните и надеждните двигатели е един, а от Top Gear написали новия двигател за най-безпроблемен и добър.Общо взето всичко е много относително.Можеш да попаднеш на добре поддържан, но по-често чупещ се автомобил и на зле поддържан, но сравнително читав автомобил и да излезе, че от първия си по-доволен заради това всичко е относително.Няма смисъл да обръщаме темите на борба за марките.
Все ще се намерят и тук я привърженици на фолцваген голфче, бмв, мерцедес или нещо друго и всичко друго се обижда и почва да се изказва мнение колко е кофти, а на практика дори не го е карал или пък се возил.
hidrazin - майстор
Ся, хич не ми дреме кой е по, по, най. Беше си бъзик, ама е гот като гледаш как тинки се пъне. :-D И за кво? За един кошник. Повечето караме такива.
Форда не е изключение. Даже е пример. Аз и на приятели не вярвам като кажат че някоя е ку...ва, докато не се убедя. Е, излизат прави. :-D
Та и с Форда така. Приказки, прикази, доде не ми побеля цял кичур от такъв кошник. Няколко пъти. Поне не беше мой, опазил ме оня горе. :lol:
А stancho123 е много прав. Виждаме това, което трябва, което искат други хора, което е в интерес на тези дето са си платили ... и те така.
Към Тинки - хич не ми дреме какъв кошник караш. И аз карам кошник. И много други карат кошници. Просто е готино колко детински подхождаш към всичко, и разсъждаваш. и се впрягаш по същия начин.
Много салам ще трябва да изядеш, доде пораснеш. А дали ще е Камчия с чесън или луканков, зависи само от теб. :lol:
:partyman:
nv952 - майстор
hidrazin написа:
Много салам ще трябва да изядеш, доде пораснеш. А дали ще е Камчия с чесън или луканков, зависи само от теб. :lol: :partyman:
Ся да ти кажа тия боклуци Камчия са като кремвирши-пълен таш.к.
Най добре е едни ловджийски салам от Лидл (5лв за брой :shock: :axe: ама е качествен).Хем сега са на промоция хем много по вкусни :wink: Гарантирано на 101 % (на който не му харесват не ми дреми)
По нататък и аз ще взема някоя кошница,че тоя тир с който съм ся,е бая зор с паркирането в центъра.Тогава вече ще може да споделите мнение и всеки да си защитава таратайката. :lol: Слава на Бога че в Бургас вече един квартал се отърва от синята зона :prayer:
Много сори на автора,чи с нищо ни му помагам,ама мен по принцип спама си ми е вроден.
Изображение
nikolovvd - майстор
След като минахме през няколко марки автомобили, някой от които оплюхме, стигнахме и до салама, ще ви бъзна и аз, като се похваля, че карам най-добрата кола. Това е служебната японска кола! :supz:
Сега по темата!
Шофьорки курс може да се запише, ако курсиста има навършени 17 години и 7-8 месеца. Ако издържи изпитите и вземе свидетелство за управление на МПС, което става в рамките на 3-4 месеца, ще може да си вземе книжката. Ако все още няма навършени 18 години ще се наложи да изчака малко, докато книжката го чака в КАТ.
Практиката показва, че в повечето случаи това не се налага, защото много често се минава на поправителен, най-вече по практически умения, но не рядко и по теория. Мои роднини са вземали книжка в София от 5-я 6-тия път. Та може да се окаже, че веднага след вземането на изпитите ще може да се вземе и книжка. Е със закъснение от няколко дни до 2 седмици, докато я направят.
Много е важно, ако някой е взел книжка (казано на жаргон) да не се изкушава да седне на шофьорската седалка, преди да е получил книжката физически, т.е. да кара без книжка (преди да е навършил 18 години). Обикновено 80-90% ги хващат от КАТ, а останалите стават участници в ПТП, които в последно време завършват дори със смъртни случаи.
Lazy_666 - специалист
На дърти години изкарах книжка. Инструктора беше изключително спокоен и внимателен. Винаги ухилен и нащрек. Самия факт, че имаше курсист от Надежда, а школата е в Дружба 2...
Ей тук има малко полигонче.
https://www.google.bg/maps/@42.6605437,23.4103939,18z

А тук (зад Булгарплод-а) има улица, която масово се ползва за обучение.
https://www.google.bg/maps/@42.6765422,23.3911138,17z

Внимавай, полицаите понякога се правят на "омъжени" и глобяват ако обучаваш някого без книжка.

П.С. Фирмата в която карах курсовете е Хук ООД. Да се приема за реклама. Изключително доволен съм от курса и начина за преподаване.

Тема "Въпрос за изкарване на книжка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: