Всички имаме коли, нали ?
zdraveite
веждите на моя шкодак са като гризани от мишки'
искам да си ги направя са .не искам да отварям нова тема.

идеята ми е да запълня дупките с някакъв еластичен кит и армировка от някаква еластична мрежа(както за замаска на сграда).тъи или инък съм решил ще го направя.

даите съвети. за материалитеи тн.темата за частичното боядисване я прочетох.


НЕ МОЖЕ ДА НЕ СТАНЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vanko68 - специалист
Що не пробваш с декоративни допълнителни вежди.Покриват ръждясалото и придават нов вид на колата.Не знам само дали има за шкодака...
kolaborator - специалист
Има подобрител за ръжда , пръскаш , китваш , боядисваш.Ако са много изядени , ще е нужно да се сменят.С мрежа няма да стане , защото ще се напука и ще падне заедно с кита!
sstefanov - майстор
И аз да се включа с питане по темата:
Около извода за зареждане на газовата уредба на калника се образува пръстен от ръжда и търся някой да го оправи. Колата е Нисан, зелен металик.
Какво ще ми препоръчате?
parvev - специалист
kolaborator написа:
Има подобрител за ръжда , пръскаш , китваш , боядисваш.Ако са много изядени , ще е нужно да се сменят.С мрежа няма да стане , защото ще се напука и ще падне заедно с кита!
това което си писал правил ли си го,не е подобриел а преобразувател на ръжда,върху ръжда не се нанася кит,грунд и други материали.ТЯ СЕ ОТСТРАНЯВА,механично
parvev - специалист
sstefanov написа:
пръстен от ръжда и търся някой да го оправи. Колата е Нисан, зелен металик.
Какво ще ми препоръчате?
наемам се да го оправя но не съм от София
kolaborator - специалист
parvev написа:
kolaborator написа:
Има подобрител за ръжда , пръскаш , китваш , боядисваш.Ако са много изядени , ще е нужно да се сменят.С мрежа няма да стане , защото ще се напука и ще падне заедно с кита!
това което си писал правил ли си го,не е подобриел а преобразувател на ръжда,върху ръжда не се нанася кит,грунд и други материали.ТЯ СЕ ОТСТРАНЯВА,механично

Грешка на езика , до колкото знам стопира процеса на корозия.Първо се почиства , нанася , след което се изчаква да взаимодейства , след което се китва.Не не съм го правил , а съм го чел!
parvev - специалист
kolaborator написа:

Грешка на езика , до колкото знам стопира процеса на корозия.Първо се почиства , нанася , след което се изчаква да взаимодейства , след което се китва.Не не съм го правил , а съм го чел!
преобразувателя преобразува ръждата в железен сулфад,материали на полиестерна основа какъвто е китът не се използват върху повърхнини обработени с киселинни материали
parvev - специалист
jako6iba написа:
zdraveite
веждите на моя шкодак са като гризани от мишки'
искам да си ги направя са .не искам да отварям нова тема.

идеята ми е да запълня дупките с някакъв еластичен кит и армировка от някаква еластична мрежа(както за замаска на сграда).тъи или инък съм решил ще го направя.

даите съвети. за материалитеи тн.темата за частичното боядисване я прочетох.


НЕ МОЖЕ ДА НЕ СТАНЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
нема начин да не стане,кажи колко искаш да е качествено
25th Hour - специалист
Хора Шкодата за половин година вече може да е гризнала дървото или човека да я е направил. Има дата горе.... четете че на някои хора им пораснаха децата докато чакат да ги упътим за марка биберон....

Тема "Частично боядисване на кола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: