Всички имаме коли, нали ?
EmoZ - специалист
Маисторе, ако не си оправил пасата, понеже си от Софето, мога да го вида, аз съм с таквоз возило и бая се изучих.

п.п. Днес пък к'во ми става да резиректвам стари теми.
bobykafe - специалист
EmoZ - И аз съм /в/ София... може да черпя по бира докато ми зяпаш добичето и разказваш чалъми :wink:
За загубата на течност и аз мисля, че е радиатор...
EmoZ - специалист
Боби, пусни едно на лични, да се разберем как да го направим. :)
Domashen_maistor - специалист
EmoZ, таркалям го още същия. Почнах едни ремонтчета на шефа на апартамента и все се налага я за сатенче да скоча, я за ГКашони, а пасатора носи... Та сега съм почти убеден, че е от гарнитурата. Вдига бая градусите и чак тогава пуска перката. Термостата отваря нормално, но за всеки случай си купих нов /ама нема време да го сменям/. Та като се поосвободя - всичко накуп и гарнитурата и термостата. Между другото ми се наложи да сменя датчика за водата в радиатора. Един път като запече докато не свали акумулатора - не спре. Като му откачих тоците така и не тръгна. :lol:
pini_761 - напреднал
Да съгласенсъм че антифриза е гадна течност,за това пробваи да смениш марката антифриз голяма част от тези марки разяждат всички гумени работи по пътя си ,а във водата пък има варовик които пък запушва.Така че пробваи ако изскаш,помага.

Тема "Теч от антифриз" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: