• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
pini_761 - напреднал
задравеите нов съм във форума и искам да попитам как се сменяват халогените на пасата с два аербега на които датчиците са във бронята опасно ли е за датчиците
mihailcankov - специалист
Отиваш на един канал и си ти !!! За датчиците няма проблем стига да не си решил да смъкваш бронята :lol:
montoya - майстор
Телата ли ще сменяваш или лампите вътре!?
Средното би трябвало да е само бленда и като я извадиш напред да има болтчета които да държат халогена, най - добре потърси в http://www.vwclub.bg/forum/viewforum.php?f=6
pini_761 - напреднал
Здравеите приятели относно халогените изкам да ги оправя да светят защото в момента те не светят а изкам да работят,влизат отзат някакви кабели но ме е страх да бутам каквото и да е заради аербека.За това питам как да ги разглоба за да видя имали крушки и т.н.
mihailcankov - специалист
Провери първо дали предпазителя ти не е изгорял,ако не е влез под колата и ще видиш къде са ти халогените два кабела трябва да влизат в тях фасонката или се завърта или е на щипки (не знам на пасата как е) ,ако крушките са здрави проблема ти е в релето ...
Успех!!!
pini_761 - напреднал
Здравеите пак съм аз,вече разбрах че проблема е в релето защото бушоните са здрави,крушките също а когато стигнах до релето видях че няколко релета липсват .Гнездата са номерирани ,но незнам релето на коя позиция е и какво е релето ( сигорно има някакъв номер).Имам снимка на вапросното табло но немога да якача защото нета се гаври с мене,ту го има ту го няма.И все пак благодаря!!!!!!!
brum - майстор
pini_761 написа:
Здравеите пак съм аз,вече разбрах че проблема е в релето защото бушоните са здрави,крушките също а когато стигнах до релето видях че няколко релета липсват .Гнездата са номерирани ,но незнам релето на коя позиция е и какво е релето ( сигорно има някакъв номер).Имам снимка на вапросното табло но немога да якача защото нета се гаври с мене,ту го има ту го няма.И все пак благодаря!!!!!!!
Винаги ще има свободни гнезда. До сега не съм попадал на VW от тези години дето всички релета да са сложени. А и за халогените май релета няма. Поне за фаровете 100% няма.

Как ги пускаш тези халогени? Би трябвало ключа за фаровете да може да се издърпва в две позиции към теб. На първата се пуска стопа за мъгла. На втората тръгват и халогените.
pini_761 - напреднал
ами точно там епроблема че немога да ги пусна никак а на пръв поглет уж всичко си е на рет,но несъм сигурен за ключа маи несе дърпа или аз него правя правилно.Но ще пробвам този ключ пак
Takezo Sensey - модератор
pini_761 написа:
ами точно там епроблема че немога да ги пусна никак а на пръв поглет уж всичко си е на рет,но несъм сигурен за ключа маи несе дърпа или аз него правя правилно.Но ще пробвам този ключ пак
епроблема, немога, несъм, несе - се пишат отделно, а не слято !

поглеТ, идва от поглеДи, а не от поглеТи :idea:

идентично е и положнието с : реТ, идва от реДове, а не от реТове ... пунктацията няма да я коментирам . :!:




ps.: И по-добре иди някъде да и ти ги свържат фарчетата, няма да ти вземат повече от 20-тина лева.
Последна промяна от Takezo Sensey на вт юли 07, 2009 3:51 pm, променено общо 1 път.
mihailcankov - специалист
pini_761 написа:
ами точно там епроблема че немога да ги пусна никак а на пръв поглет уж всичко си е на рет,но несъм сигурен за ключа маи несе дърпа или аз него правя правилно.Но ще пробвам този ключ пак
Ти как точно ги пускаш? Халогените по принцип трябва да работят само когато са ти включени габаритите ... демек трябва да включиш фаровете и тогава ще светнат :) Ако проблема е в релето такова със сигурност има ,намери си книга за колата ако нямаш и ще разбереш къде е
  • 1
  • 2

Тема "халогени за пасат Б4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: