• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Всички имаме коли, нали ?
mldm - специалист
Въпросът ми е кой от двата модела на Рено да си купя-19 или Меган.Не съм запознат много с автомобилите а и от години карам VW и реших да сменя марката.Кой модел е по сполучлив и на кой от двата е по евтина подръжката /като ремъци ролки и др. основни части по подръжката /.Много ще съм благодарен на тези които са запознати с автомобилите да споделят.
peter_m - специалист
Купи по-запазения и който повече ти харесва на теб :)
torbalan - Дървен философ
е, тя деветнайската беше актуална преди 10 и повече години...

балкан разлика между двете няма - просто 19 е модела, на който меган е наследник :)
ebahti - майстор
Kupi si ПЕЖО :wink:
batkotony - специалист
mldm написа:
...от години карам VW и реших да сменя марката.
Е с Рено ли точно реши да я смениш?!?! :?
Колегата преди мен ти е казал,че 19-ката е по-стара,което от само себе си определя теоретичния избор.Все пак ако говорим за точно определени две коли,етествено е да избереш по-запазената и тази с повече екстри.Дизеловия агрегат е по-икономичен,но е по-муден.Все пак конкретния избор си е лично твой... :-D
Успех!
eurogas - специалист
Мегана е отличен избор и много практична кола, лесно се поддържа, приятно се кара, и относително рядко се разваля ако го купиш запазен, варианта Сценик има значително вътрешно пространство, шофьора стои малко по-високо и има по-добра видимост.

Проблеми създават предимно скоростните кутии, и най-вече автоматиците, имат компютърно управление и ремонта е скъп, багай далече от тях. :)
housedoktor - майстор
Имам и фолксваген (никога по-вече) и Меган (3 то Рено ми е ).Вземи си Мегана ,ако е модел Сценик още по-добре
peikov - помощник
И аз смених Пасат с Рено Сценик 1.9 дти.
За сега никакви проблеми.Консумативите
за Мегана са по-скъпи ,но си струва,
все-пак е по-нова.Взимай Мегана,а ако
е Сценик,като е казал по-горе колегата,
още по-добре.
KIBRIT - специалист
Карам Рено 19 и се замислям за Меган.
Рено 19 се прави до 1995-6 година и определено е вече старичко.
Купи си Меган 2002 година.
mldm - специалист
Благодаря ви за съветите.Ще се спра на по -новото.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "Рено 19 или Рено меган" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: