• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всички имаме коли, нали ?
lov - майстор
Даже е идеалния вариант.
Признавам си без бой :lol: че на тоя с който съм в момента боднах някаква подобна бурма. И понеже ми хлопаше много леко я смачках да стои в щуцера и да не бяга.
рашкета - специалист
lov написа:
към двигателя почва да се подава и частино втечнена газ.
Стояне, Да не вземе някой дочел не дочел и после да ме благославя.
Никой няма да те благославя, вервай ми.Човек който нарича течната фаза "втечнена газ" говори сам за себе си.Няма нужда от благословии. :lol: :lol: :lol:
stiv1961 - майстор
Днес смених маркучите. В крайна сметка в единия на 3-4 см от края пъхнах 1 см. тръба ф 16 с отвор ф 6/ ползвах тръба за алуминиев парапет/ и отвън стегнах със скоба. Започват тестове :) Благодарско, Иво :) ако има нещо пак ще питам. Благодаря и на останалите :)

Прикачен файл

image.jpg
image.jpg (17.54 KиБ) Видяна 2736 пъти
lov - майстор
Би трябвало да стане нищо че отвора е малко по голям.А и ако си я оставил пък по дълга ефекта почти се изравнява.Но едва ли ще се усети на парното. А и по добре топъл изпарител от колкото студен.
stiv1961 - майстор
Току що се прибирам от село- парното е по- добре от преди направо се усеща. Обаче ми направи впечатление, че нямам стабилен празен ход при студен двигател. Като загрее се оправя. Утре пак ще си поиграя. Все пак нови мембрани, клапанчета....трябва малко да улегнат, а :?
lov - майстор
Нормално за нови мембрани и тапички. Дето се вика трябва да преспят една нощ на леглата си притиснати че да се напаснат.
sstambo - специалист
Имам едно питане малко е извьн темата но сегашния ми изпарител е турски мимгаз,незнам в какво е сьстояние вьншно изглежда нов .Купил сьм си ловато ще му сменя мембраните и мисля да го махна турския боклук.Вьпроса ми е: директно само изпарителите трябва да сменя, или газов и бензинов клапан :? .Иначе и двата изпарителя са вакумни и на вьншен вид са еднакви.
ieiei - специалист
: директно само изпарителите трябва да сменя
Да.
sstambo - специалист
ieiei написа:
: директно само изпарителите трябва да сменя
Да.
Благодаря
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Регулиране на газова уредба." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: