Всички имаме коли, нали ?
Иван Златев - специалист
Колеги положението е много лошо,прецака ми се копчето за аварийни на омегата,а то командва и мигачите,както се сещате сега нямам и мигачи :cry: проверих в няколко морги,повечето ми казват нямаме,на една ми казаха имахме но са свършили ще зареждаме след 2 месеца...,питах и в магазин за ново копче но цената ме стресира изпаднах в шок 85 лв чисто ново оригинално копче :shocked: :shocked: някой ако има такова копче,или може да намери нека ми пише че така неможе да се кара.
inspo - майстор
А във форума на опел пита ли?
Иван Златев - специалист
да ти кажа нищо не става от оня форум... ти си пишеш теми,питаш разни неща,никой не отоваря... затова пробвам тук и на още няколко места
stiv1961 - майстор
Де го чукаш, де се пука :) Влизам аз в рибарския сайт да видя как е хавата а то продавали части за омега :) Колега, обади се на човека и виж дали ще ти върши работа бутона/ дано не го е продал.
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 4df9c163dd
Цитат:
Частите са от Опел Омега А 2000i 115 коня, седан ,87 година.Намират се в София.За връзка тел. 0878693499.

Шперов диференциал с полуоските-100 лв.
Алтернатор-60 лв.
Фарове ляв и десен-25 лв. бройката
Стопове ляв и десен-25 лв. бройката
Стъпков мотор- 60лв.
Ел. странични огледала (1ляво и 2 десни)-25 лв. бройката
Филтърна кутия с дебитомер и плочка за газ-80.лв
Разширително казанче-15 лв.
Ключ аварийни светлини-15 лв.
Клапан за излишното гориво-10 лв.

Коментар на цените при интерес!!!
Иван Златев - специалист
още вчера го питах :lol: чакам отговор сега.
MamaMy - майстор
Някъде до Хасково имало морга само за опели. Според запознати имало от пиле мляко. Ако има колега от там може да ти свърши работа.

ПП Ето и линк към опел форума с координатите им.
ХУЛИГАНЮ2 - специалист
Мога да ти кажа откъде да вземеш,но само нов.Фирма "Фуго".Не може да нямат магазин в Пловдив.Тел. 0700 12 303./0886212192.Централният им склад е в Ямбол,но имат доставка.Обади им се!Ако не ти допадне цената,вземи от някоя морга ключ от Астра или Вектра!Трябва само внимателно да смениш капачката с червеното триъгълниче.Иначе отдолу всичко е еднакво.

Тема "Търся бутон за аварийни на омега А" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: