• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
lov - майстор
Не всичко е безплатно. Всеки търговец си определя начина на доставка и съответно си я начислява върху цената на стоката.То си пише дали доставката е безплатна или колко ти струва. Като зависи и коя пощенска услуга се ползва.
На някои стоки освен че с увеличаване на бройките правят отстъпка се намалява и цената за доставката. Така че иска много ровене от кой търговец ще излезне по евтино.
Дойде ми китайската измишльотина за чешмата.,детето си мие вече редовно ръцете без да го карам. Цена 3.30 долара с доставката. Като е топла водата свети червено. Няма батерии !!

Прикачен файл

15302785684_39c05080ce.jpg
15302785684_39c05080ce.jpg (81.56 KиБ) Видяна 2947 пъти
brum - майстор
А как свети без батерии?
bulhomes2 - майстор
Свети си. Явно водата върти динамце. Моето свети около 2-3 години и наскоро спря. Ако си намеря оригиналната чучурка на батерията ще го разкостя да огледам.
viewtopic.php?f=11&t=38036&p=417810&hilit=%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8#p417836
Последна промяна от bulhomes2 на нед дек 07, 2014 10:02 pm, променено общо 1 път.
brum написа:
А как свети без батерии?
Не знам, не съм го разглобявал.,капсуловано е..,но вероятно има малка батерийка вътре, която като умре, няма да свети повече..,ама времето ще покаже.. :? Китайците също пишат в инфото, че е без батерии.. :roll:
gogyto - специалист
simonb написа:
brum написа:
А как свети без батерии?
Не знам, не съм го разглобявал.,капсуловано е..,но вероятно има малка батерийка вътре, която като умре, няма да свети повече..,ама времето ще покаже.. :? Китайците също пишат в инфото, че е без батерии.. :roll:
Имат динамо вътре...и се задвижва от водната струя...
lov - майстор
Те на много места така пишат Пък даже и соларни панелчета слагат. Така и аз шях да метна на боклука едно стъкло за фотосоларна маска. Оказа се че вътре сложили 2 литиеви батерийки.И акт свършиха джама умря. Извадих 2 кабелчета и турих външна и пак работи на шест.
brum - майстор
Ей, за т'ва с динамото хич не се сетих :) .
gogyto - специалист
Гледам напоследък от няколко онлайн китайски сайтове има доставка от складове в Европа, в интерес на безмитен внос за нас, някой да е пробвал да пазарува скоро по този начин?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: