• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
hidrazin - майстор
Ха. От този сайт няма никаква файда а само набутване.
Всички стоки там са с поне 30% завишени цени. Няма смисъл.
:partyman:
Allan - специалист
И аз си поръчах от cbuy.bg и искам да знам коректни ли са, за колко време идва поръчката и т.н.
hidrazin написа:
Ха. От този сайт няма никаква файда а само набутване.
Всички стоки там са с поне 30% завишени цени. Няма смисъл.
:partyman:
Не съм съгласен - цените са много по-ниски, отколкото в БГ, например 10м коледни лампички за външна украса ги купих за 8,30лв. Никъде не ги намерих на по-ниска цена, дойдоха за около месец и съм изключително доволен. Може да видиш цената тук http://www.cbuy.bg/productInfo.aspx?pid=2013446151
Даже сега виждам, че в момента са с намаление от 5% и струват 7.89 лв.
hidrazin - майстор
hristo123 написа:
Не съм съгласен - цените са много по-ниски, отколкото в БГ....
И кво като не си съгласен? Кой те е карал да даваш 8,30 като можеше да си ги купиш 6,50 ???
И кой говори за в БГ? Че даже и шарени. :lol:
коледни ламбички
:partyman:
bulhomes2 - майстор
hristo123 написа:
hidrazin написа:
Ха. От този сайт няма никаква файда а само набутване.
Всички стоки там са с поне 30% завишени цени. Няма смисъл.
:partyman:
Не съм съгласен - цените са много по-ниски, отколкото в БГ, например 10м коледни лампички за външна украса ги купих за 8,30лв. Никъде не ги намерих на по-ниска цена, дойдоха за около месец и съм изключително доволен. Може да видиш цената тук http://www.cbuy.bg/productInfo.aspx?pid=2013446151
Даже сега виждам, че в момента са с намаление от 5% и струват 7.89 лв.
Не мога да разбера като сте толкова свестни, защо сте се изпокрили като престъпници. Имам 3-4 сйата и на всички съм си оставил телефони, адреси, имена.. че и тук във форума. При вас и имейл няма - само форма за контакт. Сигурно се криете от благодарни клиенти. Ми няма да си купя нищо от такъв сайт. Върви го намери, ако те измами...
bulhomes2 написа:
hristo123 написа:
hidrazin написа:
Ха. От този сайт няма никаква файда а само набутване.
Всички стоки там са с поне 30% завишени цени. Няма смисъл.
:partyman:
Не съм съгласен - цените са много по-ниски, отколкото в БГ, например 10м коледни лампички за външна украса ги купих за 8,30лв. Никъде не ги намерих на по-ниска цена, дойдоха за около месец и съм изключително доволен. Може да видиш цената тук http://www.cbuy.bg/productInfo.aspx?pid=2013446151
Даже сега виждам, че в момента са с намаление от 5% и струват 7.89 лв.
Не мога да разбера като сте толкова свестни, защо сте се изпокрили като престъпници. Имам 3-4 сйата и на всички съм си оставил телефони, адреси, имена.. че и тук във форума. При вас и имейл няма - само форма за контакт. Сигурно се криете от благодарни клиенти. Ми няма да си купя нищо от такъв сайт. Върви го намери, ако те измами...
Хайде преди да говориш поне влез и провери какво има и какво няма [-X http://www.cbuy.bg/contact.aspx
bulhomes2 - майстор
Малиииии, имали телефон. И мейл, не само форма. Объркал съм се бил нещо. Може би защото търсих контакт, който да може да се използва в съдебен спор - име, фирма, адрес, ...
hidrazin - майстор
kotva222 написа:
...Хайде преди да говориш поне влез и провери какво има и какво няма ...
Няма за какво да влизам в тъпото сайтче и да да се набутвам като плащам на някой тъпанар 20-30% отгоре.
Оди да си рекламираш някъде другаде. Преди рекламираше една друга тъпня - how2....
Сега тази, по-голямата. Продължавайки в същия дух рискуваш да те зачукат. :-D
:partyman:
brum - майстор
Какво предимство има това да си поръчам нещо от cbuy.bg пред това да си го поръчам директно от Китай?

Изглежда като портал между китайските сайтове и българският клиент. Дават български език за тези дето не могат да се справят с поръчката на чужд език и допълнителен вариант за плащане през EasyPay. Но това за сметка на едни 20% отгоре на цената.

Та не, мерси. Освен ако не дават гаранция на тероторията на България и касова бележка за пред КЗП :) .
hidrazin - майстор
brum написа:
...Изглежда като портал между китайските сайтове и българският клиент...
Абе нещо такова.
Ето - като получат преведените пари, само правят поръчка на стоката с твоя адрес.
После се оправяш сам и те нямат никаква отговорност.
“Електронният магазин” има задължение да прехвърли поръчката и да извърши плащане към сайта-източник, който реализира поръчката и доставката и съответно поддържа връзка с търговците. “Електронният магазин” няма задължение да поддържа връзка с търговците, а само може да предоставя информация за контакт.
Демек ако има проблем с доставката или стоката, те мятат към търговеца за да се оправяш сам. Доста тъпо.
Поръчката директно от Китай е елементарна, не изисква кой-знае какви езикови познания (има гугъл преводач), нито пък иска да имаш някакви огромни суми в банка и "специална" карта.
Елементарно е и ако някой иска, мога да му обясня "по народно му" как да си поръчва.
:partyman:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: