Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
aleksnp - специалист
пон апр 29, 2024 1:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
Разбрах. Не ти става вече. Затуй си такъв злобен и заядлив.
Lutchezar - майстор
Има правила в този форум. Добрият тон досега преобладаваше. Уважавайте останалите за да Ви уважават и те.
chapara - майстор
Lutchezar, те не знаят що е то, правила, не се хаби. Няма защо, пропуснали са години от живота си. По добре убий глупака с мълчание😀😀😃😄😁😆
Бако_Патъра - специалист
пон апр 29, 2024 2:33 pmchapara написа:
Lutchezar, те не знаят що е то, правила, не се хаби. Няма защо, пропуснали са години от живота си. По добре убий глупака с мълчание😀😀😃😄😁😆
Хехехехе, айде бе бако, само тебе чакахме да се изкажеш, аз даже по-горе писах. Чапо, Баба и Трифун - винаги точни и компетентни. А наздрави... :drinkers:
aleksnp - специалист
Принципно, не съм груб, заядлив.....Във форума, има няколко всеизвестни екземпляра, които си мислят, че като ме нападат, ще им остана длъжен. НИКОГА, не започвам пръв и не оставам длъжен. Каквото почукало, такова се обадило.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да мастурбираш е естествено, но да го правиш публично е патология. А групова мастурбация...

Най-голямата грешка на ръководството (каква ирония) е да ви замете и се едно никога не сте били омазани в лайна и отново бели и добри ще творите чудеса по страниците.

Дайте ми адреси за доставка, да ви пратя по едно шише водно стъкло, за обща култура
aleksnp - специалист
пон апр 29, 2024 4:19 pmn_a написа:
Да мастурбираш е естествено, но да го правиш публично е патология. А групова мастурбация...

Най-голямата грешка на ръководството (каква ирония) е да ви замете и се едно никога не сте били омазани в лайна и отново бели и добри ще творите чудеса по страниците.

Дайте ми адреси за доставка, да ви пратя по едно шише водно стъкло, за обща култура
Това пияната бабичка ли беше? Вярно било, че не изтрезнява. Как можа да сглобиш толкова думи?

Тема "Водно стъкло за коригиране на наклон в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: