Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
solo5 - майстор
В Мосю Бриколаж видях, че имат някакив модели на Siri за рязане на фаянс и теракота
Харесах си една от по-ниския клас. Червена е на цвят, с пластмасова черна дръжка. Реже плочки до 63см и има пластмасово приспособление за рязане под ъгъл предполагам.
Не се сещам точния модел, но цената и е около 160лв
Мисля да се оборудвам с една такава, защото майсторът ми в банята се оака яко и ме върна в първи клас

Въпросът ми е: Дали не е надута цената в Мосю Бриколаж и дали не търся някъде на по-добра цена, че и без това тоя "майстор" ме върна много назад с парите :?
Time2Burn - специалист
По - добре търси по - добра машина... Тези сири са пълни боклуци, макар че ги продават и в Бош. Евтини машинки от сравнително висок клас са Руби - испански. Преди година ги гледах по 100 - 130 лева. Скъпичките са Монтолит и Сигма, при тях цената започва от 600 до...
Пробвай за машинка на руби в твоя район ето тук:

Бургас
ХИТ-СТРОЙ ООД
ЯВОР ПРОДАНОВ

Е-мейл: office@hit-stroi.com
Телефон: 0895 464 120
EmoZ - специалист
В бриколаж има едни на райдър с диск и ваничка с вода за 109 кинта (мисля че беше тази RD-TC20). Боклучета са, но инак вършат прекрасна работа, аз лично се оборудвах с една такава, че имам доста за лепене.

Успех.
solo5 - майстор
кажи как работи, когато я пробваш :roll:
EmoZ - специалист
solo5 написа:
кажи как работи, когато я пробваш :roll:
Ами аз бях взел една такава същата назаем и си рязах съвсем прилично, поискаха си я, за да ми покажат кой 'кара влака' и на другия ден си купих такава - сега си режа спокойно 'на корем'. Според мен реже доста прилично, реже и 'грес' и мрамор, няма прахоляци, можеш да коригираш размер колкото ти душа иска.

Споре дмен си струва за такива аматьори по фаянса кат' мен.

Успех.
solo5 - майстор
EmoZ написа:
Според мен си струва за такива аматьори по фаянса кат' мен.
и кат' мен :roll:
но след като видях какви майстори има на пазара, няма да рискувам повече

парен каша духа

тази машина има ли приставка за рязане под ъгъл :?
srceko74 - специалист
ако не ти трябва за професионална работа взимаи наи ефтината,за една баня ште свърши работа.не се набутваи с пари за скъпа. :datz:
solo5 - майстор
най-евтините са по 40-50лв и според мен не стават за нищо :?

Тема "Въпрос относно машина за рязане на фаянс Siri" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: