Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
докера - специалист
Тъй като ми предстои покупка на бойлер и се бях насочил към елдомски , а бях чул , че им е паднала гаранцията , днес отидох до фирмения им магазин да поразуча :wink:
Наистина от април 2009г гаранциите на бойлерите , тяхно производство , са паднали съответно :
- На тези с емайлиран водосъдържател - от 5 на 3 години .
- На тези с неръждаем водосъдържател - от 10 на 5 години .
На въпроса ми защо така драстично свалят гаранционните срокове и дали това няма да се отрази на цената или нещо друго , продавача сви рамене и отговори , че така са наредили "отгоре" и нищо друго не се променя :shock:
На тези бойлери , които са имали в наличност към момента на промяната , гаранционния срок не се променя :wink:
Бях избрал тяхната продукция , защото сервиза им е на ниво , но след този сюрприз май ще си промяня мнението :wink:
KIBRIT - специалист
Аз също си търся бойлер и засега съм се ориентирал към TESY !
vpa - специалист
Бях с TESY - гаранция 5г. сметките за ток бяха около 150лв. (цялата къща). Смених го с "Матев" - 50лв. ток следващия месец. След една година употреба го дадох на майка ми и си взех пак на "Матев" само че със серпентина - сега ще я пробвам.

Тема "Бойлерите на "Елдоминвест"- вече с 3г. гаранция !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: