Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
2betrendy - специалист
здравейте,
скоро намерих този сайт и ме е малко яд защото моят ремонт почти поприключи (поне вътре), а тук намерих много идеи и красоти :) Браво на всички участници за снимковия материал, коментарите и идеите!

ето малко снимки на старата и новата ми баня - остана само чистенето след майсторите и малките детайли :)

ще се радвам на коментар (и от страна на майстори, макар че те ще са сигурно много критични :) )

Прикачен файл

bad oben alt 2 klein.jpg
bad oben alt 2 klein.jpg (53.21 KиБ) Видяна 7281 пъти

Прикачен файл

Bad oben alt klein 5.jpg
Bad oben alt klein 5.jpg (52.4 KиБ) Видяна 7281 пъти

Прикачен файл

Bad oben alt 4 klein.jpg
Bad oben alt 4 klein.jpg (89.9 KиБ) Видяна 7281 пъти

Прикачен файл

Bad oben alt 3 klein.jpg
Bad oben alt 3 klein.jpg (99.78 KиБ) Видяна 7281 пъти
2betrendy - специалист
и още снимки ...

Прикачен файл

MD000041.jpg
MD000041.jpg (55.85 KиБ) Видяна 7255 пъти

Прикачен файл

bad oben 3.jpg
bad oben 3.jpg (60.49 KиБ) Видяна 7255 пъти

Прикачен файл

Bad oben 1.jpg
Bad oben 1.jpg (70.88 KиБ) Видяна 7255 пъти

Прикачен файл

Bad oben 4.jpg
Bad oben 4.jpg (75.11 KиБ) Видяна 7255 пъти
2betrendy - специалист
и още ...

Прикачен файл

bad.jpg
bad.jpg (81.61 KиБ) Видяна 7240 пъти

Прикачен файл

Badewanne neu.jpg
Badewanne neu.jpg (112.8 KиБ) Видяна 7240 пъти

Прикачен файл

Dusche.jpg
Dusche.jpg (43.41 KиБ) Видяна 7240 пъти

Прикачен файл

badewanne.jpg
badewanne.jpg (72.15 KиБ) Видяна 7240 пъти
2betrendy - специалист
и последните....

Прикачен файл

Bad 1.jpg
Bad 1.jpg (108.24 KиБ) Видяна 7233 пъти

Прикачен файл

Bad 7.jpg
Bad 7.jpg (108.18 KиБ) Видяна 7233 пъти

Прикачен файл

Bad 1 161109.jpg
Bad 1 161109.jpg (105.3 KиБ) Видяна 7233 пъти

Прикачен файл

Bad 2 161109.jpg
Bad 2 161109.jpg (62.22 KиБ) Видяна 7233 пъти
mitaka_vk - специалист
Много добро се е получило, аз по принцип не съм почитател на стенните смесители, но си признавам че ефекта е изключителен, браво :)

Само един въпрос, не е ли малко тесничко за конзолната тоалетна чиния до този радиатор или просто от снимката изглежда така?
2betrendy - специалист
мерси :-)

за тоалетната - има място около малко повече от педя (м/у радиатора и тoалетната чиния - а до стената е повече) Ако ми дойдат гости с над 150кг може би ще имат проблем - прав си :-) Ама за гости има друга баня - сте постна и от там снимки после

за смесителите - майсторите се опитваха да ме разубедят (особено за смесителя зад ваната, заради проблеми при евентуална авария)...но... аз тези смесители ги сънувам от няколко години и много ги исках... с жена на глава не се излиза :)
mitaka_vk - специалист
По принцип за тоалетната, обикновенно се получава липса на конфорт, нищо повече. Аз визирах смесителите на мивките /признавам ефектно е/ но тука идва и личното предпочитание затова о коментирах и така. За ваната в повечето по модерни вани се монтиат подобен род смесители така че си е ефектно, авариите се избягват най вече от качествени материали и изработка /не че някой е застрахован/ но пък има начини и на оправяне. Май повече им се е виждало работото и затова са се пробвали с този номер /просто класика в жанра/ :-D
И пак ще ти кажа ефекта е страхотен, това значи че няма да го показвам на жената, щото ще ме изяде за нещо подобно :lol:
2betrendy - специалист
сега ходих в банята да видя пак :-) ... имала съм място да я преместя малко, ама на... свършена работа вече ... виж ако го бях намерила този форум по-рано ...

а да попитам нещо друго... купих стъклена врата за "душ-кабината",но все още не сме я монтирали защото се двуомим (купих я още преди да почнем банята). вие какво сте кажете? Аз се двуомя, за да не ми запуши много (въпреки че е стъкло). А къпане без врата не е проблем - не пръска, защото "душ-кабината" е голяма... Хммм...

Ето снимка как беше запланувано и врата която имам (вратата е пъзгаща, с размери 140 x 190 cм и пасва до милиметърчето)

Прикачен файл

vrata bania.jpg
vrata bania.jpg (75.98 KиБ) Видяна 7172 пъти

Прикачен файл

vrata.jpg
vrata.jpg (17.73 KиБ) Видяна 7172 пъти
mitaka_vk - специалист
Според мен по хубаво си монтирай стъклото. Ще придобие позавършен вид. Не се загледах много ама помислих че е нещо друго а не е душ там :). Лично бих го сложил ще има добър ефект според мен.
XpacTa - специалист
Може ли марка и модел на тоалетната чиния?

Тема "тотален ремонт на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: