• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
cap
Знае ли някой с какво лепило да залепя тапетите в банята, при положение, че стените са боядисани с блажна боя?
masteradmin - майстор
Съмнявам се че има въобще такъв вариант. Виж тези постинги:

Стени баня
cap
Аз днес ги залепих,но не знам до кога ще са на стената.
velsi - Почетен майстор
Доколкото ми е известно лепят се с Хелметекс. Ти с какво ги залепи?
Стефан - майстор
Преди 2 години си купих немски влагоустойчиви тапети за банята, на впоследствие се отказах да ги поставям. Сложих си плочки. Но заедно с тапетите си купих и лепилото за тях - продават се в комплект. Не разбирам защо сте си купили само тапети?
cap
Залепих ги с ц200, и за сега стоят.
masteradmin - майстор
браво дано да не се отлепиат :wink:
onion - специалист
няма да се отлепят с Ц200 , питах и ми казаха че ако е на панела (или там квото е) се лепят с лепило за тапети , ако е боя отдолу с Ц200 и фугите ЗАДЪЛЖИТЕЛНО със силикон да се запечатат!
mimi
А какви тапети точно имаш предвид? Аз видях тапети за баня - германски- в Практикер, 25 лв ролката бяха май. И на мене ми трябва за 3-4 години някакво решение за стените на банята.
ssam2 - помощник
Аз също мисля да слагам тапети и от други форуми останах с впечатление че положителните страни са повече
Само ме притеснява това че ще ги лепя върху плочките и не знам след време дали няма да се отбележат фугите
иначе тапетите задължително се запечатват със силикон и лепят с някакво немско специално лепило
  • 1
  • 2

Тема "Тапети в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: