Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
tassel - специалист
Е аз пък имам един кухненски смесител точно на Форма Вита и вече 3 години си работи без проблем. :?
Ronin - специалист
Формавита знам къде им слагат надписите в Пловдив...какви са по произход незнам.......може да са всякакви...за качество също не съм чул.......имам видима идеал модел херкулес...120 лв....имам и подобни Китайски от практикер за 34 лв........еднакво добри са даже китайското е доста по приятно при отваряне затваряне......доволен и от двете......вече 2 г.
по добре ползвайте смесители на видима /евентуално при проблем има и резервни части/интер керамик :? не бих сложила в къщи .всеки ден имаме рекламаций от тях .при форма вита в случай , че е в гаранция ги подменят избора е ваш :)
i--v--o - специалист
ян написа:
по добре ползвайте смесители на видима /евентуално при проблем има и резервни части/интер керамик :? не бих сложила в къщи .всеки ден имаме рекламаций от тях .при форма вита в случай , че е в гаранция ги подменят избора е ваш :)
А за смесителите на Метрон можеш ли да кажеш нещо?
не мога говоря само за смесителите върху който имам поглед.за момента само такива се предлагат при нас
Domashen_maistor - специалист
ян написа:
по добре ползвайте смесители на видима /евентуално при проблем има и резервни части/интер керамик :? не бих сложила в къщи .всеки ден имаме рекламаций от тях .при форма вита в случай , че е в гаранция ги подменят избора е ваш :)
Съгласен съм с теб за качеството на Видима. Аз имам тяхна батерия от 10г в кухнята. Сега понеже ми се налага да купувам за новото "в къщи" нови та се разгледах по магазините. Това дето си го имам в кухнята от десет години /ако и да не е мръднало/ е още последна мода за тях. Тея хора определено имат нужда от нови дизайнери. Всичките им серии изглеждат еднакви. За справки - виж само линка на китайците, ако жълтите можеха да докарат качеството на Американ Стандарт - ехеее, иначе се ядват и с това качество, но на китайските цени не на нашенските.
deianr - специалист
Я кажете за това китайче - протече от патрона и го отворих. Ето това остана долу:
Изображение

А това натрошеното е патрона:
Изображение

Онова от първата снимка трябва да си остане вътре, нали?
Тези патрони стандартни ли са - мога ли да купя произволен или трябва да търся такъв?

Едит - купих, стана, готово - срещу 7 лв.
KIBRIT - специалист
dmi написа:
Един съвет от извора: не си купувайте форма вита - 30% брак до 3-тия месец. Аз им се чудя на вносителя къде му е сметката :?
Явно е така !
Седя си на РС-то,и чувам,че в банята тече вода,а съм сам... :?
Отивам-смесителя на душа "фучи"... :sad:
От онези дето се ръчкат наляво-надясно,за нагласяване на водата...
:cry:
Сега спрях водата,но как се сваля тази ръчка отгоре си нямам на идея.
Махнах капачето/синьо-червено/,но вътре има "джаджа",която незнам как се отвърта...
:x
torbalan - Дървен философ
аз съм ползвал различни китайски...
от най-евтините (по около 25 - 30 лева в магазина)
до такива, които масово ги продават за италянски, финландски, испански и какви ли още не за по 300 кинта (пак цена в магазините)
ползвал съм и на видима...

до сега проблеми май съм имал само с видимските...

чупил съм и китайски, но от неразбиране и напъване, а не в следствие на нормална употреба... истина е - за китайските резервни части не се намират :-)

Тема "Китайски душ-батерии и батерии за мивка за баня и кухня?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: