Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравеите и от мен имам едно въпросче може ли да се върже душ кабина към проточен боилер ?
rulom - модератор
Дай типа на избрания бойлер!
Иначе може, ма ако ти се каже, че може, ще вземеш такъв за чешма(щото е по-евтин) и после ще ревеш че не върши работа :wink:
Душ кабината е заграждение предпазващо оливането на цялата баня, а не специално устройство със специален душ :wink:
Кажи точно какво искаш и ще ти се помогне максимално!
сола 180 - специалист
rulom написа:
Кажи точно какво искаш и ще ти се помогне максимално!
Да бе , даже ще ти пратят някой да ти свърже бойлера. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Според моето скромно мнение тея бойлерчета стават само за подмиване и миене на крака, но не и за нормално къпане.
te_dda - специалист
Ами ние се къпеме от 15 години с такъв бойлер...вярно че е мощен - 10КВ, но в сравнение собикновенните резервоарни си е екстра...харчи два пъти поне по-малко ток и непрекъснато имам топла вода неограничено, което си е бонус за къща с 4-ма души..., така че не сменям този вариант за нищо.
сега ще го сменям и се чудя от новите неща кое е най-доброто и най- мощното,че освен че обичам много топла вода, дай боже като му дойде времето мисля и да си ползвам хидромасажите в кабината (" което по мнение на мъжа ми с тоя бойлер няма как да стане, ама аз съм упорита тиква и не се отказвам от кабината) :-D :-D

колкото до въпроса на пусналия темата - аз лично не виждам никаква логика , в смисъл че няма никакво значение от какъв бойлер идва топлата вода по тръбите до кабината :idea: :!:

Тема "свързване на проточен боилер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: