• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
boltik - специалист
Здравей Асинке.Като прочетох написаното от теб се размях,поради това че ти обесняваш така добре,както фирмата по-горе.Няма да питам кой от двамата ще бъде изпълнителят.Само ще замоля да качвчте снимки,ако това е възможно :)
asinka - специалист
boltik написа:
Здравей Асинке.Като прочетох написаното от теб се размях,поради това че ти обесняваш така добре,както фирмата по-горе.Няма да питам кой от двамата ще бъде изпълнителят.Само ще замоля да качвчте снимки,ако това е възможно :)
Мнението ти е точно седем месеца след последното и близо година след моето мнение :roll:
Как изобщо стигна до извода, че има вероятност да имам нещо общо с това на професионално ниво?
boltik - специалист
Как изобщо стигна до извода, че има вероятност да имам нещо общо с това на професионално ниво?
Да грешката е моя,че не погледнах от коя дата е.И какво значение има от кога е?Стана ми интересно,че жена се е заела с толкова сложни неща.И все пак Какво стана с тая баня.А това че си на професионално ниво не съм го и помислял.:)
И още да не останеш с грешно мнение,че търся с кого да флиртувам,ни най-малко

Интересно ми беше какво може да постигне една жена :?
asinka - специалист
Тук, това е, което направихме аз и съпругът ми миналото лято ,не сама, а заедно с него.
От тази статия, само съм се учила, за да работим в къщи.
Ето и още нещо интересно.
boltik - специалист
От снимките подразбирам,че се чуствате уютно.Постигна ли сте завидно качество при изпълнението.Главното е,че сте усъществили началния си замисъл.От мен пожелания по-честико да обнобявате семейния уют.
KRISTINOBAL - специалист
Да попитам ,на първите снимки от темата се виждат едни хубави канали, изрязани за тръбите за водата, как се изрязват такива канали и с какво?
SHL - специалист
KRISTINOBAL написа:
Да попитам ,на първите снимки от темата се виждат едни хубави канали, изрязани за тръбите за водата, как се изрязват такива канали и с какво?
Могат да се изрежат с диамантена фреза. В случая тези които виждаш си вървят с панелката още от завода :)
Ето това е диамантена фреза: http://bg.bosch-pt.com/boptocs2-bg/Cate ... _id=101329
Освен на ръка с брадвата, както е показано на снимката, има ли друг по-лесен и по-бърз начин за отстраняване на боята от стените?
SHL - специалист
kasparsky написа:
Освен на ръка с брадвата, както е показано на снимката, има ли друг по-лесен и по-бърз начин за отстраняване на боята от стените?
Тц :no:
Можеш да опиташ с пистолет за горещ въздух, но не съм убеден в ефективноста му. Става при боя върху дърво, но в случая няма да е полезен... много.
rulom - модератор
С пистолета не става нищо, понеже стената поема топлината и не може да се нагрее боята.
С горелка също не става.Ако е панелка бетона се пръска на парчета от топлината.Ако е мазилка се награвя мазилката и се отлепя от стената.
Става с препаратите за сваляне на боя, от рода на "Терминатор", ама излиза малко скъпо, ако боята е на няколко слоя, тук е разисквано http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... eb6feb8778 има и други подобни теми.
Истината е в теслата :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Методи за полагане на плочки в баня - 1 част" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: