От мобилни телефони до цифрови камери
petromaniq - специалист
Колеги,търся схема за монитор SUN GDM-1962B-жал mи е да го хвърлям,защото все пак е SONY-trinitron.Ако можете-помогнете!
maddoktor - специалист
http://www.shema.ru/0_s/mon/sony/GDM_19 ... hestvo.zip

това е най-близкият модел - дано да няма голяма разлика с твоя
petromaniq - специалист
Благодаря,все пак колега.Тази съм я гледал и няма,ама нищо общо със моята схема.Ако трябва да бъда по точен-пробмема ми е в регулирането на H-Stat.Получи се след профилактика тъй като имаше проблем в захранващите връзки.
maddoktor - специалист
защо не пишеш един e-mail на Sony
те на 100 % трябва да го имат
аз бях в същото положение - но беше за деуго
накратко - брат ми беше купил преди много годинки един car sub woofer
pioneer ts-w1201 dvc и за да му изчисля кутията ми трябваше книжката коятоя дават в кашона - нямаше я - и за целта трябваше да товя в нета.
нищо не намерих . Тогава писах на Pioneer.eu и те ми пратиха документа :) само да отбележа че това е много стар модел - но свири много над новите говорители ( made in japan ) :)
petromaniq - специалист
Ние Българите сме малко неверници в това отнощение,като се има в предвид в каква Мизерия живеем.Е все пак се чудя дали хората няма да ми се изсмеят,че ги занимавам с глупости-антики :shock:А за да не ядосваме модераторите-Skype name>petar.petrov26
gandonov - специалист
Това е ръководството за твоя модел - http://www.mirage-mmc.com/ftp/manuals/1662B.pdf
Виж схемата.
H-Stat се регулира с отверка, като преди това си свалил пластмасовия капак.

Пиши, ако имаш въпроси или проблеми с оборудване на SUN Mycrosystems. Мисля, че все още имам доста документация по въпроса.
petromaniq - специалист
Благодаря и на теб,но проблема е,че не може да се регулира-не че се чудя как :lol:Има доста платки в хибридно изпълнение.Нужна ми е яснота,торба операционни у-ли ама как да го меря?

Тема "Схема на монитор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: