От мобилни телефони до цифрови камери
alfafen - специалист
Здравейте някой има ли схема на гсм комуникатор или телефонен дайлър.
Nimi - специалист
До сега само цени съм виждал... схеми не.
edesign - специалист
а пък и схемата не е толкова важна но вътре има софтуер :? :)
alfafen - специалист
Това ми беше идеята обикновенно схемата върви с приложение програмна част :) .Надявъх се на новите таланти от техникумите някой да е правил дипломна работа на тази тема понеже аз съм от старата школа :lol: :lol: и най-умния елемент беше тригер .Имам някъкви основни познания за микроконтролерите но не достатъчни :cry: .
Nimi - специалист
alfafen хммм интересен ник.. кой модел на алфа?

Доста познания трябва да имаш за целта.. само програмиране или само схемотелника не стават. Не вярвам по техникумите да имат такива дипломни работи... ма знам ли до къде са напреднали.

Схема мога да ти дам... даже и готови платки имам. Но софтуера... така и не го завършихме. А сега програмиста даже не е в БГ.

Тестовете са си занимавка :lol:

Но ако решиш да орежеш функциите на нашето устройство и има кой да го програмира може и да излезе нещо. Аз съм зарязал проекта като нерентабилен.
alfafen - специалист
"кой модел на алфа" по принцип ми харесват всички итал дизайн ако мога така да се изразя. А за схемата ако може да ми я пратиш на e-mail и кратки разяснения на самото устройство защото спона функций .Какъев е бил замисъла(какво е трябвало да прави),на мен не ми е идеята да е рентабилно а ако мога сам да го направя :) .Така преди години си направих часовник със светодиоди който ми излезе около 50лв (струва ли ти се рентабилно) :-D

Тема "GSM комуникатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: