От мобилни телефони до цифрови камери
petrov_ - специалист
здравейте майсторчета някой от вас не е ли измислил как може да работи билсата без карта,или поне с една за два телевизора но да се гледат
различни канали
pavkatay - майстор
абе ,един с подобни мераци към електромерите го хвърлиха в кошчето :-D :-D :-D . ама аз ще ползвам момента да питам как може да се включат два телевизора към един декодер-да гледат едно и също?
Любо - специалист
слагаш 1 сплитер след приемника и закарваш 2 та кабела по 1 за всеки телевизор и нямаш грижи
tysonlkr - специалист
pavkatay написа:
абе ,един с подобни мераци към електромерите го хвърлиха в кошчето :-D :-D :-D . ама аз ще ползвам момента да питам как може да се включат два телевизора към един декодер-да гледат едно и също?
Кaто разделиш кабела, който идва от приемника със сплитер например :wink:
П.С. Колегата вече ме е изпреварил :shock:
Тани - модератор
Мисля че с оригиналния приемник няма как да стане , защото всяка карта е само и единствено за нейния си приемник и няма как да се клонират, защото дори да смениш картите на два работещи приемника , няма да можеш да гледаш!
stefan_gb - специалист
Трябва втори тунер и наи вероятно смяна на конвертора.
Тани - модератор
Но може ли да се мине без таксата за допълнителен приемник?
pavkatay - майстор
Любо написа:
слагаш 1 сплитер след приемника и закарваш 2 та кабела по 1 за всеки телевизор и нямаш грижи
това е . аз имам абонамент за 2 телевизора- 1 чиния, 2 устройства , но сме трима и пак са ни малкотелевизрите:sad:( 21-ви век...)трети тв.става вече втори абонамент и излиза солено . благодаря :)
kabel96 - специалист
Напълно е възможно с 1 карта да си гледа всеки кавото си иска до около 25 разлчни стаи и да се плаща само един абонамент.Но това не става с операторския приемник.И за да питате много излиза по около 150 лева на стая.
sstefanov - майстор
Трябва да имаш и мрежа (компютърна) между стаите.

Потърсете в гугъл за "cardsharing".

Тема "булсатком" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: