• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
bdimov - специалист
Схема за автомобилно импулсно захранване за автоусилватели с преоразмерена вторична намотка и преизчислена обратна връзка ще ти свърши нужната работа.
Ако ще си е правиш сам такива схеми по нет-а бол. Ако нямаш уменията и искаш просто да е поръчаш , може да ми пишеш на лични да ти дам цена . :)
stefan_gb - специалист
bdimov написа:
Схема за автомобилно импулсно захранване за автоусилватели с преоразмерена вторична намотка и преизчислена обратна връзка ще ти свърши нужната работа.
Ако ще си е правиш сам такива схеми по нет-а бол. Ако нямаш уменията и искаш просто да е поръчаш , може да ми пишеш на лични да ти дам цена . :)
Ами даи схеми които си правил и са изпитани!
bdimov - специалист
Ми това е една добре работеща схемка. Както казах и в първия пост трябва да се преизчисли трафа и малко да се барне оббратната връзка и нещата си идват на място.

За да не си навлеча критики относно предишния ми пост ще кажа офертата ми тук , а именно 30 лева за готова , тествана платка ( правя е след което лично е тествам в моята кола на моя лаптоп ). Затова предложих услугите си , защото ако човек не е в час с електрониката ще има дим, миризма на ампери и излишни пари за части.

Прикачен файл

switcher11.jpg
switcher11.jpg (83.19 KиБ) Видяна 3492 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Захранване на лаптоп 18.5волта 65вата от 12волта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: