• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
petromaniq - специалист
Тази тема май си я е измислил автора или с рекламна цел или да дразни.Какво искаше да каже така и не е ясно-като че ли само той има интернет.... :lol:...А по темата, която така и не разбрахме как е кръстена-каква NET-скорост е нужна (гарантирана) то се е видяло че със софиянци не можем да си ги мерим.
velas - специалист
Dreambox, IPBox, VU+ и пр. приемници са линукс базирани и трябват познания, за да се работи с тях. Сателитната система е като всяка система - антена, конвертор, приемник и видимост към желаните спътници. За да има смисъл от Шер е хубаво да са повечко. Интернет връзката трябва да е колкото се може по-добра и стабилна, особено към сървъра.
С хубав HD приемник и хубав HD телевизор удоволствието е голямо...ееех какви работи правят хората... :)
svetliopi44 - Чирак...
petromaniq написа:
Тази тема май си я е измислил автора или с рекламна цел или да дразни.Какво искаше да каже така и не е ясно-като че ли само той има интернет.... :lol:...А по темата, която така и не разбрахме как е кръстена-каква NET-скорост е нужна (гарантирана) то се е видяло че със софиянци не можем да си ги мерим.


:? Ти какво пак не разбра... темата не съм я правил аз ,а модератор я е отделил от друга тема понеже се измести смисъла на първата за което се извинявам...
svetliopi44 - Чирак...
leosat varna

Имате ли антена на която се монтират по 4-5 конвертори и колко парички са ... видях на едно място такава и ми хареса понеже се избягва мотора по този начин ... или поне така си мисля... :? :? :?


Ей за тези говоря ...

Изображение
velas - специалист
Това е тороидална антена и за цената й бих сложил моторизирана антена или няколко ТД110 с четворен мултифийлд.
В общи линии стандартен мултифийлд се прави с до 4 конвертора с ето това. За повече спътници системата се оскъпява доста и е по-добре моторизирана антена с хубав конвертор.

А ако нямаш място, тогава се мисли за кои спътници си заслужава да се прави мултифийлд.
  • 1
  • 2

Тема "Дрийм бокс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: