• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
svetliopi44 - Чирак...
Аз сега си взимам 3 дрим бокса и не ми пука ... няма да плащам не тея измислени кабелни ...
Последна промяна от svetliopi44 на чет авг 05, 2010 6:24 am, променено общо 1 път.
kolonal - специалист
svetliopi44 написа:
Аз сега си взима 3 дрим бокса и не ми пука ... няма да плащам не тея измислени кабелни ...
Какво е дрим бокс?
svetliopi44 - Чирак...
Изображение


Трябва ти нет ,някой да ти пусне шеринг и гледаш всичко което дават по всички сателити ... няма заключени програми ... :cool:
Ще може ли малко повече инфо като пари и приложение /техническа информация/
Темата беше от един кабел няколко телевизора така мисля. :)
jorkatacool23 - помощник
svetliopi44 написа:
Изображение


Трябва ти нет ,някой да ти пусне шеринг и гледаш всичко което дават по всички сателити ... няма заключени програми ... :cool:

И на мен ми е интересен този дрим бокс.Ако може малко повече инфо и от къде мога да го закупя и колко пари ще ми излезе подобно устройство. :?:
petromaniq - специалист
А кой е този "НЯКОЙ" който трябва да ти пусне шеринг? Те и "Булсатком" ти "пускат" щеринг, ама сиренето с пари :lol: .
nivanov - специалист
IPBOX-а е доста по добър като качество на картината ... особено ако отидеш на HD :-)
Spokoiniq - майстор
За HD-то съм го мислил и аз, обаче това не е ли сателитно базирано решение.Демек кодовете-ОК, шерват ти ги(срещу некой лев разбира се) обаче пак си ограничен в тъпите европейски сателити.Ако не си мачаджия не знам какво ще търсиш там.Аз питах преди време като пълен лаик дали, и с какво, мога да хващам каналите, от които се свалят повечето нови сериали в нета(Лост, Хаус и т.н.), и отговора освен смях беше, че те са на обраната част на кълбето и нема земна сила дето да ги накара да метнат дотука.Та общо взето това ме отказа.Намерих начин да се вържа харабийската за една от кабеларките, взех си на друг акаунт(на един наемател) още един цифров приемник и плащам само него.
Бат Светльо, като опечеш работата, сподели какво интересно гледаш(филми на английски и програми тип дискавъри са единственото, което ме интересува)
svetliopi44 - Чирак...
Spokoiniq написа:
Бат Светльо, като опечеш работата, сподели какво интересно гледаш(филми на английски и програми тип дискавъри са единственото, което ме интересува)
То и аз заради дискавъри и NGC я правя тая гимнастика ... (гледаш им всичките програми)
Че шеринга се плаща то е ясно , е за мен е изключение понеже съм с връзки ... Има доста кодирани програми който излъчват филмите за който говориш ... ииииииии ги разкодират :)
Кофтито при мен е че нямам гледка юго-изток ,та дилемата е дали да е на покрива на блока който е на 12 етажа ,а аз съм на 1 ... :x ... или един стълб за осветление на 10 метра от мен ... :?
  • 1
  • 2

Тема "Дрийм бокс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: