От мобилни телефони до цифрови камери
bycec - специалист
Има значение и каква е приставката 5.5/6.5 или обратна. Оправя се с размяна на ПКФ(светло кафявите).
masterrichi - специалист
Те са 1 мгх,в магазините продават само за дк стандарта.
zx4rrr - помощник
Да ,Да разбрах те знам за паф Филтрите (повръхностни акустични вълни), няма такъв, само един кварц с f 18.432000 вързан 62 и 63 краче, ако те интересува платката BEKO ELEKTRONIK 7KY.192-02, абе направо ме шашна тоя звук, свалям платката дая гледам само презапоих кварца, качвам я изпука в говорителите и никаъв шум НЧ е с TDA 7480, но това както и да е ще си я ровя-УЖАС!
masterrichi - специалист
я ми направи една снимка отгоре ако можеш,не може да няма пфав филтър.Пробвай и на 12 то краче
zx4rrr - помощник
Няма бе човек, само кварца електролитни и 3 транзистора другото натам е НЧ
petromaniq - специалист
Каза ти се : Направи снимка !! Този телевизор видеопроцесор няма ли?
masterrichi - специалист
zx4rrr написа:
Няма бе човек, само кварца електролитни и 3 транзистора другото натам е НЧ
Искам да ти помогна да направим телевизора ама се напъни и ти и ми го снимай и дистанционното даже,може и да стане и без приставка в сервизния режим ,да поомуваме заедно,на мен това ми е професията от 18 години.
zx4rrr - помощник
Почитания за доброто отношение, немога да пратя снимка защото няма с какво да я снимам, на платката има, както казах електролити, процесора, кварца, два транзистора и една ис в корпус на транзистор-МС78L
petromaniq - специалист
То и друго има писано след MC78L.. ама щом няма кой да си отваря очите, ни да спомене поне модела на телевизора ясно. Недай си боже да му искаме съдействие за ремонт на някое CD или Video дето им разбира :lol:
zx4rrr - помощник
Колега не ме иронизирай че и на тебе може да ти се появи такава тояга(под тояга разбирай непоправим апарат) ,а ic е MC78L05ACP и все пак благодаря

Тема "Звук на ТВ Тевион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: