• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
naB4o - специалист
Значи на мен ми се стори, че УСБ-то е по-голямо и е вход за флашка. И другото, както каза inspo, клиповете, филмите като се компресират, и ако допълнително се орежат до резолюцията на дисплея, ще се намалят драстично.
Да колеги но аз съм на вие с това форматиране и компресиране не знам как става с програми ли или с нещто друго? А и ми се иска да имам и ЮСБ като щте е гарга да е рошева нали. Послепис.Извинявам се за невейеството.
Бай Член - специалист
din_dan_80 написа:
Да колеги но аз съм на вие с това форматиране и компресиране не знам как става
Понеже колегите са срамежливи, аз ще ти го кажа направо - Няма начин, да стане това което искаш. Продай си устройството, добави някой лев и си купи такова, с USB вход.
/другия вариант е, да го разглобиш, да видиш какъв процесор и схеми ползват китайците, да им потърсиш изводите на краката, след това да направиш платка, да подадеш на съответния крак нужния сигнал и ако при тези гимнастики не ти изгори нищо - евентуално да ти остане само да напишеш драйвер за процесора, така че да разпознае новото устройство - USB FLASH/
П.П. И не забравяй, като пишеш добавката към Операционната система, да съобразиш че FAT32 не поддържа файлове по-големи от 2 гигабайта, та да вкараш и NTFS поддръжка.
world_explorer - специалист
Бай Член написа:
din_dan_80 написа:
Да колеги но аз съм на вие с това форматиране и компресиране не знам как става
Понеже колегите са срамежливи, аз ще ти го кажа направо - Няма начин, да стане това което искаш. Продай си устройството, добави някой лев и си купи такова, с USB вход.
/другия вариант е, да го разглобиш, да видиш какъв процесор и схеми ползват китайците, да им потърсиш изводите на краката, след това да направиш платка, да подадеш на съответния крак нужния сигнал и ако при тези гимнастики не ти изгори нищо - евентуално да ти остане само да напишеш драйвер за процесора, така че да разпознае новото устройство - USB FLASH/
П.П. И не забравяй, като пишеш добавката към Операционната система, да съобразиш че FAT32 не поддържа файлове по-големи от 2 гигабайта, та да вкараш и NTFS поддръжка.
То май ще е по- лесно да се направи ракета. :? :shock: :-D
  • 1
  • 2

Тема "USB в мултимедия как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: