От мобилни телефони до цифрови камери
slavckc - специалист
http://cgi.ebay.com/AUTO-DIALER-GSM-WIR ... 3cb4564ef4

Здравейте,
От известно време гледам подобни аларми и ми се въртят разни мисли за покупка, но имам някои въпроси:
1. Дали ще има връзка между датчика и алармата, ако датчика е две плочи надолу и е в мазата? Иска ми се да сложа в мазата два такива датчика, а апартамента е на 2 етаж. За информация, там GSM няма покритие. Ако връзката между датчик и основен прибор е WiFi май моята работа няма да стане и ако съм прав, да дадете някакво предложение.
2. Ако някой е ползвал подобна техника - нека сподели как се държи, надеждно ли работи и др.
Защо по-добре не си вземеш някоя друга система и да си опънеш кабелите поне да си сигурен:)
Georgi_G - специалист
Или ако ти се намира някой изостанал безжичен телефон с обхват от апартамента до мазето?
Майката долу, слушалката горе + прекъсвач свързан с функцията за търсене на слушалка.
Здравей, аз си купих тъкава аларма и работи перфектно.
nbr - специалист
И аз мислех за такава аларма, за да спестя кабелите и да използвам вградения gsm dialer. После се замислих колко ще е надеждна и заложих на по сериозна марка с жици...
slavckc - специалист
galingochev, би ли споделил, каква е връзката между датчиците и алармата? При поставяне на датчик в мазата (две плочи надоло) ще има ли проблем с връзката? А и друго особено, което си забелязал в работата.

Тема "GSM WIRELESS HOME SECURITY SYSTEM ALARM" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: