От мобилни телефони до цифрови камери
Мониторът е Samsung Syncmaster 550s може ли да ми кажете как да сменя кабела купих нов кабел обаче незнам коя коя жица с коя да съединя :? .
ето инякоко снимки от новия кабел:

Изображение
Изображение

и от монитора съсъ стария кабел:

Изображение
Изображение
Изображение

или колко ще струва в сервиз?
ArturDent - Почти Безобиден
Що ми се струва, че някой си е купил краден монитор? Крадеца е бързал и направо е резнал кабела.
За токова години работа с компютри, не съм виждал скъсан кабел за монитор и то по този начин.
velas - специалист
Че кой ще краде такъв монитор?...Те не струват кой знае колко, а и пренасянето им е трудничко...

Възможно е човека да го е преместил (със замах) без да откачи кабела и резултата е налице... :-D
naB4o - специалист
Егати и замаха :)
аз мисля че така няма и да се скъса ако го вържа и го бутна от балкона :)
ebahti - майстор
E ajде сега,некой тр. да ви дава отчет що му е скъсан кабела ли??? :finga:
dtmf - специалист
Голяма играчка пада да се свържат тези кабелчета, може да си купиш здрав монитор за 20-30 лв вместо да си тровиш живота :cool:
den_zuk - помощник
аз ли само не загрявам, скъсал си кабела или си изкъртил sub-d входа? btw. тоя кабел е толкоз здрав както каза колегата по-горе, че спокойно ще издържи няколко минути на товар поне 80-100 кг, ставало е яко замерване с монитори :))
re:загрях като видях ръководството - тоя монитор няма вход, тея в самсунг са били или големи пинтии или големи некадърници, имам 21 инчово сони правено година по-късно (2000) което има DVI наред с другия.
и пич, кой ремонтира 14 инчови монитори, кой изобщо гледа на 14 инчови монитори, че и CRT, повечето лаптопи са с 15-инчови матрици за сравнение
кабела много лесно ще си го вържеш ако имаш под ръка схемата на монитора, на снимката проследяваш кой конектор как е именуван - съпоставяш с схемата и номерацията и оттам е дъвка
Ivo_Dinkov - специалист
Ако имате 3-4-5 месечно куче, което през деня е само вкъщи- всичко е възможно :-D

Тема "Откъсан кабел на монитор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: