От мобилни телефони до цифрови камери
Здравейте колеги! Имам нужда от малко указания от някой колега в форума,кадето е на ТИ с кафе-автоматите,и по-специално с електрониката им! Става вапрос за един кафе-автомат,да се направи монетника му отново да работи с монети,защото в момента не работи с монети,а фабрично изпълнението му е с монети!Прилагам снимки от машината с нейните параметри! Благодаря предварително на всички отзовали се! Очаквам отговорите ви тук в форума,или на тел-0888 244217 Цветан
Прикачен файл:
IMAG2073.jpg
IMAG2073.jpg (73.68 KиБ) Видяна 8350 пъти
Прикачен файл:
IMAG2074.jpg
Прикачен файл:
IMAG2075.jpg
IMAG2075.jpg (56.37 KиБ) Видяна 8350 пъти
shefcheto91 - специалист
Здравей не съм спецялист но данеби да ти липсва някоя интегрална схема или връзка понеже за да неработи с монети трябва да се изключи най малко една инт.схема или направо цяла платка за отчитането на парите и останалите функции, все пак ако тази част съществува машината няма да започне да прави кафе защото няма пари.
Доколкото съм виждал на машините които неработят с пари се премахва цялата система за парите и се поставя нещо да зактие дупките.
Едва ли ти помогнах много но се надявам да съм оспял поне малко!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Здравей! Благодаря ти за отговора,но не съм гледал машината лично.Но това дето казваш да се провери като липсващи схеми или модули,без да разполагаш с някаква сервизна документация за машината,или схема едва ли щее лесно да се установи!Но както казват някои стари майстори тарпение му е майката! :?
shefcheto91 - специалист
Ами има нкой предвидливи майстори който оставят някакви схеми или документи по дупките и фугите на машината трябва да се провери.
а колкото до схемите ще се поразровя малко из интернет но едва ли ще успея да намеря нещо.

Тема "Кафе-Автомат Монетник проблем!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: