От мобилни телефони до цифрови камери
medel76 - специалист
Здравей,
изпращам Ви 3 снимки ако може да ми кажете дали може да смени само тази кутийка на електрическото ми одеяло или да си купя ново?
Както си работеше и замириса и стана бялата кутийката(аз така й викам) от задната страна топла и кафява и замириса.Нещо вътре се топи.
Мерси предварително на всички

Прикачен файл

08122013006.jpg

Прикачен файл

08122013007.jpg

Прикачен файл

08122013005.jpg
MamaMy - майстор
Това е само ключ. Продават се такива "мързеливи" ключета за нощни лампи. Може да е лек проблем само да намериш с две степени.
Изображение
medel76 - специалист
супер тези ключове за нощни лампи ги има навсякъде мисля аз.Нали?Ама как се свързва.вътре има някаква платка запоена?
hidrazin - майстор
Ами от снимките се вижда ... нищо. Предполагам, доколкото се вижда, че кабелите са запоени. Това от снимката на колегата си се продава заедно с кабел и щепсел. Предполагам че на платката има един диод за първата степен. Ключ за нощна лампа НЯМА да стане. По-точно ще стане, но ще имаш само силната степен.
Колегата не е дал и линка за точи ключ.
КЛЮЧ С 4 ПОЛОЖЕНИЯ ЗА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ВЪЗГЛАВНИЦА И ОДЕЯЛО
:partyman:
P.S. Хубав лак за нокти. :-D
medel76 - специалист
аз го разбрах това но след като се кабел как ще се свържи новия със стария кабел
medel76 - специалист
мерси за комплимента за лака :lol:
shadow__01 - майстор
medel76 написа:
аз го разбрах това но след като се кабел как ще се свържи новия със стария кабел
Ако кабела е на букса е лесно, иначе със запояване за най сигурно.
medel76 - специалист
кабела едната му страна е вътре в одеялото.като пипам е нещо четириъгълно плоско.Като плоскост малка де ..
MamaMy - майстор
Не пипай вътре в одеалото! Викни някой с по-голям поялник да ти го запои! :-D
medel76 - специалист
ще го занеса в някой сервиз дето поправят ек.уреди,но там ще ми излезе колко ново одеяло

Тема "Проблем с електрическо одеяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: