• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Бозата иска ъпдейт и ме почна с калните си номера
Няма мърдане, знам, оооубаче питам, как да избегна задължителните ѝ елементи. Секюрита, браузъри и тн. Вече почна самоволно да ме ограничава, поразгледах предложенията, не позволява много неща ;-( Да я пусна ли да прави каквото си иска и после да поправям?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб яну 27, 2024 11:42 amКиррил написа:
Питай мъжът си.
Мъжка кифла, модерна работа
съб яну 27, 2024 12:15 pmn_a написа:
съб яну 27, 2024 11:42 amКиррил написа:
Питай мъжът си.
Мъжка кифла, модерна работа- Кроасан
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Свърши, тя. Благодаря за включванията. Нещо от Джъмбо?
Andri01 - майстор
Прикачен файл:
n-a.jpg
n-a.jpg (5.41 KиБ) Видяна 507 пъти
kr1100 - майстор
съб яну 27, 2024 10:27 amn_a написа:
Бозата иска ъпдейт и ме почна с калните си номера
А бозата е каква :? -"Една голяма от 6 ст. "ли ? :-D Офф грешка от 7 ст или от 10 ст, ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб яну 27, 2024 3:25 pmkr1100 написа:
съб яну 27, 2024 10:27 amn_a написа:
Бозата иска ъпдейт и ме почна с калните си номера
А бозата е каква :? -"Една голяма от 6 ст. "ли ? :-D Офф грешка от 7 ст или от 10 ст, ?
10. Ъпдейтнах. Не стана по зле, засега
MamaMy - майстор
След бозата от 7 окачиш ли се на кукичката си техен. От там нататък няма спиране на "обновяванията" , следенето и дистанционното управление на ресурси. Ако държиш на независимостта си само формат и инсталация на ново и си пак на 7 ст. Тогава спираш обновяванията и глупостите и не вярваш на кукичката със спиране на поддръжката. На нея се хващат само деца и хора със специални потребности.
Преди 2-3 години съм спрял всички връзки с микромеките и джама от 7ст. си работи. Не досажда с нищо и не пита нищо, но има няколко процедури докато спреш всичко с гаранция.
sstefanov - майстор
Всяка боза е била, е и ще бъде нищо друго освен кукичка. Но вече червейчето е малко по-захаросано. Намерете си по-добра алтернатива. Има и не е на M$!
  • 1
  • 2

Тема "бозата иска ъпдейт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: