• 1
  • 2
Проявете вашата изобретателност.
pavkataa - напреднал
:)

Прикачен файл

фонтан1.jpg Аз на 13 направих този фонтан това лято от мраморни плочи
Tzezar - специалист
pavkataa написа:
:)
Това е нещо Дзен.Много е хубаво...................
gechev - специалист
Такива фонтанчета в домовете Ви не Ви ли карат на пикня? Ако имам таквоз чудо и работи постоянно сигурно по цял ден ще кисна в тоалетната. Намерете си дизайнер ама истински, не обикновен пед.....ст, ако ще атакувате пазара.
hidrazin - майстор
Що бе gechev? Мен пък ме кефи жълтата патка на мирчева. Аха да ти проговори и мяза на патето Яки. Като я гледам мога цяла вечер да изкарам без мезе. :-D
А иначе на сериозно - това с пяната е напълно несериозно, кичовско и китайско. В тая скапана държава да не би да се свършиха естествените камъни?
:partyman:
P.S. Ех да съм жабата на мирчева. (то не си личи много какво е де - може и крокозъбел да е )
gechev - специалист
hidrazin написа:
Що бе gechev? Мен пък ме кефи жълтата патка на мирчева. Аха да ти проговори и мяза на патето Яки. Като я гледам мога цяла вечер да изкарам без мезе. :-D
А иначе на сериозно - това с пяната е напълно несериозно, кичовско и китайско. В тая скапана държава да не би да се свършиха естествените камъни?
:partyman:
P.S. Ех да съм жабата на мирчева. (то не си личи много какво е де - може и крокозъбел да е )
Ти уби всичко детско и чисто в Мирчева. Полета на мечтите е прекъснат. Не си прав, засрами се. :lol:
iivanov - майстор
hidrazin написа:
Що бе gechev? Мен пък ме кефи жълтата патка на мирчева. Аха да ти проговори и мяза на патето Яки. Като я гледам мога цяла вечер да изкарам без мезе. :-D
А иначе на сериозно - това с пяната е напълно несериозно, кичовско и китайско. В тая скапана държава да не би да се свършиха естествените камъни?
:partyman:
P.S. Ех да съм жабата на мирчева. (то не си личи много какво е де - може и крокозъбел да е )
Хидразине,понякога си отвратително нетактичен.Това колежката го е правила с любов и желание, а ти и се присмиваш.Принуждаваш ме да ти припомня това. :-D
леля от село написа:
hidrazin написа:
Чешма се гради, а не се купува готова. Това си е кич !!!
Все пак чешмата в един българки двор му е душата и се ползва
десетилетия и нагоре. Купена чешма = недоносче в двора.
Като правиш нещо го прави като хората. Ако не можеш не се
захващай или остави на някой друг който може.
:partyman:
Благодаря за изключително полезното мнение и житейските напътствия. Как ли бих се справила без тях!?Айде сега, бегай да разсъждаваш дали предходните ми изречения съдържат ирония или сарказъм.
DNP - помощник
Това е уникално. Отдавна искам и вкъщи да има подобен фонтан.. Много скоро ще опитам да реализирам идеята.
  • 1
  • 2

Тема "Стаен фонтан за 12лв." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: