• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
ivtabov - специалист
И аз съм впечатлен!!!

Emerald, Angela_pk, Ida, Nimi_kir, приемете моите поздравления!!!
Emerald - модератор
Браво Анжела! =D> =D> =D> Страхотна кошница. Ще бъде украшението на коледната ти декорация. :roll: Представям си букетчето в нея. Върха е.
Абе много сте добри бе! :roll: :-D
angela_pk - специалист
Благодаря ви много! :)
Радвам се,че ви хареса.Имам и други идеи,но за тях.....по-нататък.
Това плетене направо ме побърка :lol: :shock: :cool:
юлия-цветоман - напреднал
Ето какво съм направила аз от списания/моят метод е по различен, защото се опитах сама да го разгадая - още не ви бях открила вас :) /
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179381
в това албумче има и други мои творения, но повечето са точно по темата.
Ето тук обяснявах как ги правя на една съфорумка от друг форум:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198995
А ето тук се вижда защо започнах да ги правя - трябваха ми кашпи за цветята - най вече такива, които да събират повече от едно цвете.
Изображение
Поставките също са направени по този начин.
angela_pk - специалист
Бравоооооо!
Много ми харесват твоите произведения.Аз също обичам много цветята и ще пробвам да направя нещо такова.Само, че предпочитам да ги боядисвам след това. Някак си ми изглеждат по-завършени. Въпрос на вкус.Но и без това са достатъчно оригинални. Само не зная тези стойки на височина издържат ли тежест. Има ли нещо вътре в тях или са кухи и само от хартия....Интересно...
юлия-цветоман - напреднал
Стойките са от хартиени дискове - отнема време, но става стабилно и доста тежко.Просто правиш дискове като за подложки с еднаква големина и ги лепиш един върху друг до височината която искаш.А отгоре и отдолу слагаш малко по-големи с по един/два сантиметра да стане като колона.
Ето тук се вижда добре -отдолу са 3 по-големи диска, а отгоре 2 - важно е основата да е спо-голям диамерър от "върха" за да е стабилно.
Изображение
Леле как го обясних :lol: дано си ме разбрала!
angela_pk - специалист
Разбрах.По-ясно няма как да е :lol:
Лелеееееее.... :?
Голяма занимавка ще падне :cool:
amazonka - напреднал
=D> =D> =D> =D> Браво вие сте великолепни. Направо се възхитих на уменията ви и търпението.
Emerald - модератор
Леле Юлия... :shock: това е геройство направо. Да не съм се пробвала, да не знам какъв труд си вложила. :o Браво! Не мога да престана да се възхищавам какви ръкоделници има. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: