• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
юлия-цветоман - напреднал
Дано не ставам досадна, но ми се иска да споделя с вас новите си творения от вестници:
купа за плодове/шишето е за да се види големината/
Изображение
отгоре/сивото всъщност е бледо лилаво/
Изображение
кутия за сламки :yawinkle:
Изображение
отворена Изображение
Emerald - модератор
Страхотно, Юлия. Много оригинално. Как направи ефекта на усукана спирала при стойката на купата?
юлия-цветоман - напреднал
Не съм сигурна че разбрах въпроса - говориш за свиването и разширяването на столчето ли?Да не би да ти изглежда като спирала заради рисунката?
Emerald - модератор
юлия-цветоман написа:
Не съм сигурна че разбрах въпроса - говориш за свиването и разширяването на столчето ли?Да не би да ти изглежда като спирала заради рисунката?
Да, Точно такъв ефект дава рисунъка. Ясно значи, зрителна измама.
angela_pk - специалист
Много красиво :shock: ! Браво! Само да питам как се получава шарката. Хартията ли е такава или е боядисано след това?
юлия-цветоман - напреднал
О да рисувах го отгоре с акрилни бои и го лакирах. Стана толкова твърдо и добро, че не ми вятват да е от хартия :-D
angela_pk - специалист
То си не е за вярване :lol:
Пак да питам нещо... :?:
Като усукваш лентата слагаш ли тук-там лепило? По колко, къде, какво... :?
Много я харесах пустата купа и ще пробвам довечера.
Ако ме оставят на мира, де :lol:
юлия-цветоман - напреднал
Като усуквам лентичките слагам лепило само на крайчето, а после като сглобявам на цялата дължина.Трудното е като лепиш отвътре навън/т.е. наобратно/, малко е неудобно, но се свиква.Успех! И да покажеш после какво се е получило!
ida - специалист
Купата е просто уникална! Наистина е направена с много вкус и умение :)
Таля-Баля - помощник
Браво, юлия! Страхотни са ти нещата!
Очите ми останаха в твоята купа.Като знам каква играчка е навиването, направо шапка ти свалям!
Колкото до това, че не ти вярват, че било от хартия... Единият от моите продукти подарих на сестра ми и тя го ползва, за да си слага хляба в него. Една от гостенките й я питала дали го е купувала от Икеа и не вярвала, че е плетено от вестници.Та сега имам поръчка за такъв панер.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: