Проявете вашата изобретателност.
БориславМ - специалист
Цецо написа:
Пчеларите могат да изгонват пчелите от магазините при вадене на мед.
Това нещо може да събере пчелите (дори от няколко кошера), ама да ги изгони? :? Що не ползвате изпитаната димяща суха тор?
sstefanov написа:
Точно този модел прахосмукачка е по-безшумна от повечето от новите пластмасови боклуци!
Трябва само лагерите на мотора да са здрави.
На тази се чува добре, че не са чак толкова здрави.... :lol:
Цецо - специалист
Не е моя идея.Видях го във френски филм за пчеларство.Магазина се изправя и с прахосмукачка се издухват пчелите.Става много по-бързо отколкото с пушалка .Смятам да го изпробвам през тази година.
mama_zlatka54 - напреднал
Ако е марка Таифун направи си табуретка
Само да пусна мухата.
Може да се направи градинска събирачка за листа есенно време.
Но как точно да стане вие ще кажете.............
Pishman-maistor - напреднал
Стана ми интересно и аз имам стара прахосмукачка тип ракета дайте ми някакви идеи идва ми на ум само единия край да го насоча към печката другия към стаята и така топлия въздух да го издухва към стаята
romanpm - майстор
На плот с множество отвори под който се изсмуква въздухът се поставя дунапрен / може и на парченца/ завива се с тънък найлон и се напъхва калъвка , става за секунди , но обратното вадене е зор :wink:
Pishman-maistor написа:
Стана ми интересно и аз имам стара прахосмукачка тип ракета дайте ми някакви идеи идва ми на ум само единия край да го насоча към печката другия към стаята и така топлия въздух да го издухва към стаята
Имайте в предвид че изхвърля фин прах [-X
nakatasan - специалист
Здравейте, ако старата прахосмукачка е "Ракета" особено ако е от първите модели, може да се ползват крачетата, външния корпус и ръкохватката отгоре, да се съхраняват дърва или разпалки до камината.
rockwall - майстор
karamundi написа:
И как да стане? на старите ракети беше лесно, завиваш и маркуча отзад и готово. Ама на новите как да го направя?
на старите нищо не им трябва - аз моята си я нося до барбекюто и духам направо с нея

нямам снимка, но ето тази е подобна

Изображение

Тема "Стара прахосмукачка - идеи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: