Проявете вашата изобретателност.
Харалампи - специалист
Установих, че на всеки две години сменям прахосмукачката. За сега не ми е дошло нищо по добро на ума от това да си направя удължител от кабела. :? Вече имам 3 такива удължителя и една прахосмукачка в мазата, която чака някакво решение. Моля дайте идеи или споделете какво сте направили самите вие.
Takezo Sensey - модератор
Харалампи написа:
За сега не ми е дошло нищо по добро на ума от това да си направя удължител от кабела. :? Вече имам 3 такива удължителя и една прахосмукачка в мазата, която чака някакво решение. Моля дайте идеи или споделете какво сте направили самите вие.
Същото, но заедно с макарата ( с целия механизъм ) за навиване на кабела. :idea:
emil_v r - майстор
Изтръгнах и симисторният регулатор .
Правил съм си мн. ,но единствено той издържа на 1квт + пикове и индукт. тувар и не излъчва хармоници . :evil:

Турнал съм го на плочка+ контакт + кабел 1 м ,с копче + скала .

Постоянно го ползвам- заа винкелшлайфа , зааа поялника , зааа лампите на елхата , зааа нощната лампа, заааа тостера :wink: :wink:
и за още 1-2 работи които нема да кажа
:evil:
Spokoiniq - майстор
Виждал съм поместен вътре правен стереоусилвател, симпатично седеше.:)
Харалампи - специалист
Първите две идеи са добри. А нещо за двигателя? Може ли да се смени посоката - вместо да смуче да духа?
emil_v r - майстор
Ние с Такезо по- добре от тебе знаем , че са добри идейте :evil:

Въпросът е да кажеш 4иа идея е по- добрата :evil: ??
Стефан - майстор
Харалампи написа:
. А нещо за двигателя? Може ли да се смени посоката - вместо да смуче да духа?
Еврика!!!! :? Размених мястото за прихващане на маркуча. И започна да духа :lol:
Илиян Илиев™ - майстор
Преди близо 25 години баща ми така си боядиса жигулата.
Харалампи - специалист
emil_v r написа:
Ние с Такезо по- добре от тебе знаем , че са добри идейте :evil:

Въпросът е да кажеш 4иа идея е по- добрата :evil: ??
Добре де твоята е по-добра. За това не се бях сетил. Я като си толкова хитър кажи какво да си спретна с вакуумния датчик. Колкото до идеята на Стефан ... това ставаше на по-старите прахосмукачки. Въпроса е как да стане с новите. Може би да се завърти някак целият агрегат? Защото двигателя и вентилатора са капсуловани в новите модели. Поне тези които съм разглобявал.

Тема "Стара прахосмукачка - идеи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: