Проявете вашата изобретателност.
Тани - модератор
Благодаря ти за съвета, който даваш на въпрос от преди 5 години. Налага се аз да ти благодаря, защото човека на който отговаряш не е влизал във форума от 4 години :wink:
ribnikolaevi - майстор
8180 написа:
ribnikolaevi :?

Да? :?:

П.п.: Разбрах какво ми намекваш. Причината да не благодаря е, че този съвет не ми свърши работа.
Но нали трябва да сме възпитани (и на мен ми става криво когато някой не си направи труда ка го каже) : БЛАГОДАРЯ!
Тани - модератор
8180 написа:
ribnikolaevi :?
Не ! zmeios - автора на темата , който питаше за накрайници за Дремел:
zmeios написа:
Имам такова едно въпросче --

от време на време ми се налага да резна някой отвор (правоъгълен, кръгъл, и прочее) в парченца пластмаса..

Имам дремел с разни накрайници. ... Но не съм намерил нищо, което да реже и после шлифова добре в пластмаса. Разните битове са само за метал, тук-таме по нещичко съвместимо и с дърво.
Не ми се чете отново, но по памет ribnikolaevi не е търсил накрайници за Дремел. Ако е така, моля да бъда извинен!
Gnus - специалист
Моето предложение по първото питане (онова с 5-годишната давност) е първо грубо с поялника, а после фино с макетния нож.
А по второто за мебелната дръжка - с ножовка.
ribnikolaevi - майстор
Gnus написа:
Моето предложение по първото питане (онова с 5-годишната давност) е първо грубо с поялника, а после фино с макетния нож.
А по второто за мебелната дръжка - с ножовка.
Така и го направих ... но първо с поялника извадих гайката отвътре ... още не съм довършил задачката обаче - не остава време.

Тема "Рязане на пластмаси 'на дребно'" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: